Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utasítottak vissza valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítottak vissza valakit, mert más volt a világnézete, ha igen akkor mi volt az a pont ami nem tetszett?

Figyelt kérdés
2019. okt. 15. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Volt ilyen. Volt aki vallásos volt, volt aki gyereket akart de voltak olyanok is akik szélsőséges nézeteket vallottak, ami nekem nem fér össze a normális ember fogalmával.
2019. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Volt ilyen, igen.

Volt, akinek a politikai aktivitása volt szélsőséges, volt, akinek a vallási beállítottsága.

2019. okt. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mit értetek szélsőség alatt? Milyen nézeteket vallott?
2019. okt. 15. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

Én egy elfogadó, nyugodt, türelmes nő vagyok, aki nem akar harcolni senkivel inkább csak megoldani normálisan a problémákat.

A férfi akivel randizgattam egy örök harcos, mindenkivel állandóan harcol, hatékonyan helyesen akar mindig, minden körülmények között cselekedni, mindegy hogyan. Mindenkin átgázolni, csak a saját érdekét nézni stb.

Ő nem bírta elviselni, hogy szerinte csicska vagyok, csak problémákat hozok az életébe stb.

Így pár randi után nem találkoztunk többet.

2019. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Vallásosság.
2019. okt. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Szélsőséges alatt értem például a megszállott konzervatívot aki lenézte a nőket mindnek konyhában a helye alapon és rasszista és homofób is volt mellé. Alapból nem szimpatikus a nacionalizmus de egészséges mértékben még elviselem, ilyen extrém formában nem. De volt hippi is erős kommunista nézetekkel, na azt ugyanúgy elkerültem.
2019. okt. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

Az alábbiak miatt történne ez meg részemről:


- gyereket akar (én sosem szeretnék)

- kutyája van (utálom a kutyákat)

- kozmopolita világnézet

- hipster stílus

- hippi stílus

- vallásosság, vagy deklarált ateista akiket én vallásosnak kezelek, mert kb. olyanok mint a vallásosok viselkedésre, velük sem lehet normálisabban beszélni, a "csak az van amit látunk" semmivel nem jobb, mint a random istenek meg ilyesmik vak elhivése. Agnosztikusság az egyetlen elfogadható.


- kisebbség iránti vonzalom, őket sajnálgatás

- pazarló életvitel

- vegán életmód

- kisebbségi életvitel nem kisebbségiként "majd lejmolunk cigit" "majd a muter nyugdíjábul fussa cigire"

- dohányzás, füvezés


És ami még főleg:

- nyárspolgár dogmákhoz igazodás, idióta idejétmúlt szabályok betartása, "mer' azt úgy kő"

- alkoholizmus

2019. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Soha nem utasítok vissza senkit pusztán a világnézete miatt, csak akkor, amikor elkezdi szapulni másokét, főleg az enyémet, meg rámerőltet baromságokat, és nem tartja tiszteletben hogy nem érdekel.

Ezzel szemben én meghallgatom őt, tisztelem hogy más, és akár érdekes is lehet számomra a másként gondolkodása, de nem szeretnék olyan lenni mint ő.


Mi a fasuért nem értik meg ezt a pasik?

2019. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Bármilyen keresztény vallás nekem úgy ahogy van kizáró ok. Nem tudok valakire intelligens emberként tekinteni aki egy több ezer éves mesekönyvre alapozza a hitét (ami amúgy tele van gyilkossággal, nemi erőszakkal, csecsemőáldozással, rohadt undorító dolgokkal amiket isten nevében követnek el).

A másik ilyen ez a mindenkit segítsünk és szeressünk és a saját kárunkon is mindig másokat nézzünk mentalitás. Ezt 1 évig bírtam az exemnél utána meguntam. Nagyon szivesen segítek bárkinek, aki megérdemli azt nagyon szeretem de ennek van egy egészséges határa. Ez a mindenkit pátyolgassunk és ugorjunk az első szavára dolog nagyon nagy túlzás. Amikor már megint nem tudunk találkozni mert 1 hete csicskázik valami haverjának, vagy otthagy egy randi közben mert valaki szomorú akit ismer, vagy próbál mentegetni egy undorító szar embert és a 2 pozitív tulajdonságával ellensúlyozni a 100 negatívat. Idővel rájöttem, hogy ő nem egy segítőkész, jó ember egyszerűen csak önigazolást keres és nagyon gyenge jellem. Szóval az ilyen mindenkinek ugrálós embereket is messzire kerülöm mostmár.

2019. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

#9


Csak a keresztény kizáró? A muszlim, izraelita, hindu stb. az mitől jobb?


Ui: Én egyikért sem rajongok, csak furcsa, hogy az ennyire kiemelsz egyet.

2019. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!