Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nagyon gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nagyon gyönyörű szép arca van és úgy egyébként csinos is, az nálatok ahhoz vezet, hogy odamennétek hozzá ismerkedni, vagy pont fordítva, eltántorító, félénkséget vált ki és inkább nem próbálkoztok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 29. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Ha lenne házam és 10 milliós autóm, keresnék egymilliót havonta akkor odamennék. De így átlagemberként tuti esélyem se lenne és maximum csak leereszkedő stílust kapnék.


Tudom hogy ez ökörség mert minden ember más és ő is ugyanolyan ember mint én, de valahogy akkor is ez van a fejemben.

2019. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, megesik, hogy sokan úgy gondolják, hogy ennek a nőnek soha nem kellenének, vagy ez is olyan mint a többi...


Nincsenek szabályok, ha nőnek szimpatikus a férfi és látja, hogy nem fog lépni, akkor a nő is nyugodtan tehet valamit.

2019. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ramos ökle ***** válasza:

Kétféle választ fogsz kapni.

1. Igen, odamegy.

2. Nem, nem megy oda. :D

Előfordulhat, h valaki kifinomultabb és nem ennyire leegyszerűsítően gondolkodva közelíti meg a kérdést.

2019. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem próbálkozom, de nem azért, mert be lennék tojva, csak racionálisan gondolkodom, ami arra enged következtetni, hogy 99,99%-ban kapcsolatban van, esetleg már eljegyezték, de mindenképpen kupakolja valaki.
2019. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem értelek titeket pasik, annyira sztereotipizáltok...

Ha egy nő gyönyörű, akkor biztosan leereszkedő stílusa is van? Miből gondolod, hiszen oda se mersz menni hozzá, akkor azt honnan tudod hogy milyen a stílusa?

A másik meg hogy lenézik az átlagos pasikat, meg milliós fizetés alatt szóba sem állnának veletek. Magyarul aki jól néz ki annak biztosan torzult is az értékrendje.

Lássatok már tisztán, ne csak fekete-fehérben. Nem csak gyönyörű golddigger vagy átlagos/csúnya szürke kisegér lehet egy nő.

A másik meg az, hogy a külső meg a belső 2 külön dolog. Nem egy olyan lány ismerősöm, barátnőm van, akinek meg lehet vakulni a szépsége mellett, mégis normális, értékes nő. És nem egy csúnya, ápolatlan, vagy elhízott csajjal találkoztam, akik nek undorító viselkedese volt, leneztek embereket, kiállhatatlanok, hisztisek voltak.

Meg amúgy nem mindenkinek ugyanaz jön be, es azért mert jól nezel ki, meg szeretheted az átlagosat. Mondok egy példát, én 80+ kilósan a már-már betegesen vékony pasikat imádtam, kevés izommal. Most, hogy lefogytam, és feszes, sportos, csinos vagyok, most is ők jönnek be. Sőt, ha megcsináltatom a fogimplantátumomat, és újra gyönyörű mosolyom lesz, akkor is ezek a pasik fognak bejönni:D

Nem értelek titeket, rekjatok kicsit rendet a fejetekben, és ne hordjatok el mindennek egy lányt csak mert csinos...

2019. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

> Ha lenne házam és 10 milliós autóm, keresnék egymilliót havonta akkor odamennék. De így átlagemberként tuti esélyem se lenne és maximum csak leereszkedő stílust kapnék.

20 milliós autóm van, havi több mint egymilliót keresek, és házam azért nincs, mert még nem vagyok benne, hogy hol szeretnék lakni.

Ezzel együtt sem mennék oda. Nem vagyok jóképű, kisfiús az arcom, alkatom, és egy ilyen nő rám sem nézne. Inkább megkímélem magamat a megaláztatástól.

2019. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos az a helyzet, hogy nem csak azt kell nézni, hogy mennyire tetszik az embernek valaki.

Egy jó pasi bárkihez odamehet, de egy átlagos vagy az alatti srácnak már mérlegelnie kell hogy van-e az adott nőnél reális esélye.

2019. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!