Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti mennyire érzitek családtagn...

Ti mennyire érzitek családtagnak a házastársad rokonait?

Figyelt kérdés
Én semennyire. Nekem van "a származási családom", a férjem "a családom", az ő rokonai meg csak az ő rokonai, nem érzem őket az én családtagjaimnak. A gond csak az, hogy számukra minden beházasodó már családtag. Nagyon mások vagyunk, nincs sok közös témánk, egyszerűen nem tudok rájuk családként tekinteni. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. dec. 2. 19:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Egyáltalán nem ismerem őket, mert rosszindulatúak (gyerekkori traumák miatt, de akkor is, egyszerűen mérgezőek), és a férjem úgy döntött, hogy nem hiányzik az életünkbe a mindennapos konfliktus.

Az én családom családtagként szereti a férjemet, anyukám a múltkor konkrétan azt mondta neki, úgy szereti, mint a saját gyerekeit. Szóval bőven kárpótol ez azért, hogy a férjem családja olyan szívtelen és rideg.

2019. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Én semennyire. Inkább ilyen távoli ismerősöknek érzem őket. Nincs velük bajom, de nem nagyon van közös beszédtémánk sem, így inkább ilyen kötelező, letudandó programok nekem a családi találkozók.


Pedig amúgy tök jó lenne, ha jóban lennék velük, mert sajnos a saját rokonságommal sem nagyon tartom a kapcsolatot.


De valahogy nem melegedtem össze senkivel, sokáig nagyon feszélyezve éreztem magam velük, most már nem, de nem nagyon akad témám még a férjem közelebbi családtagjaival sem (pl. tesói, tesói feleségei).

2019. dec. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!