Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van a házastársad rokonai...

Van a házastársad rokonai között, olyan, akit nem szeretsz?

Figyelt kérdés
Ha van, ebből konfliktus a pároddal?
2019. nov. 18. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Van ilyen

Nincs konfliktus, nem szoktunk emiatt veszekedni. Elmondom hogy rosszul esett h xy ezt csinálta, de ő is tudja hogy neveletlenek, már nincsenek meglepetések

2019. nov. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nővére... Nagyon meg akarja mindig mindenkinek mondani hogy mit és hogyan csináljon. Ha valamit nem az ő elképzelése szerint csinálnak kitör a háború. Végül úgy csinál mintha mi sem történt volna. - nincs belőle konflikus
2019. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos, csak olyan van.

:(

2019. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Van. Húga, öccse. Én ignorálom őket (szerencsére nem nehéz, van köztünk 150 kilométer). Semmi konfliktus nincs ebből a férjemmel, ő sem igazán tart velük kapcsolatot.
2019. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan.
2019. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Van, ráadásul nem is vér szerinti rokona. A fiútestvére felesége. A férjem sem szereti, de jobban el tudja viselni mint én. Mivel engem többször megsértett, pár éve találkozni se találkoztam vele. Emiatt pedig nagyon sok konfliktusunk van a férjemmel.
2019. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

Csak olyan van.

Igen ebbol van csak konfliktus koztunk...

2019. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van.

Sógornőm (feleségem nővére) és még inkább az ő férje.

Feleségem kb. tudja, mit gondolok róluk, de őelőtte nem szoktam szidni a sógort. Egyébként ő sincs róla jó véleménnyel, a nővérével is adódnak ellentétek, csak hát mégiscsak az ő családja.

2019. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van. El mondom kivel mi a probléma és teljesen meg ért. Megbeszéljük és nincs probléma. Az ő részéről is van nem kedvelt család tagom.
2019. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van mindkettőnk csalàdjàban nem kedvelt rokon. Mindent megbeszélünk és 💯%-ig egyetértünk, konfliktus nélkül.
2019. nov. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!