Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megmondanatok ezt egy bunko...

Megmondanatok ezt egy bunko csaladtagnak, aki nem veszi eszre magat?

Figyelt kérdés
Az eskuvomrol van szo, azon belul az egyik koszoruslanyrol. Fizetem a ruhajat, a sminkjet, frizurajat, szallasat, utaztatasat, etkezeset, erre valo tekintettel arra a 2 napra befoghatna a szajat. Duhos vagyok ra. Mindenbe beleszol, mindenrol bunko velemenye van, utalataosan fintorog, nem veszi eszre, hogy megbant, ha pl a csaladkmra tesz megjegyzest. Az az opcio, hogy ne jojjon el es ne legyen koszoruslany nem jatszik. Meg mernetek mondan neki? Ha nem fogja fel, hogy peregtessem le magamrol az utlatos stilusat?
2015. júl. 9. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én erre nem tudok mit mondani, csak azt, hogy ne legyen koszorúslány. Miért ragaszkodsz hozzá, ha utálatos veled? Valami rokon?
2015. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Esküvő után igen. Addig mondanám neki,hogy viselkedjen kicsit visszafogottabban. Az ő kérdését a ruha viseletről,nagyon leugatták a te javadra. :)
2015. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A kerdesben is benne van, hogy csaladtag. En nem ragaszkodom hozza, ha rajtam mulna el se jonne. Lenyegtelen, koszoruslany lesz.
2015. júl. 9. 15:43
 4/16 A kérdező kommentje:
2 nem ertem mit irsz, ne haragudj.
2015. júl. 9. 15:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Attol meg, hogy csaladtag, attol meg nem kotelezo meghivnod.. En kerek perec megmondanam neki, hogy vagy befogja, es elkezd normalisan viselkedni, vagy ne is jojjon. Es igenis tojnek magasrol arra, ha ez valakinek nem tetszik, akar csalad, akar nem.
2015. júl. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok mit tenni. Ott lesz, ez egyertelmu. Mit csjnaljak, hogy ne erdekeljen, amit mond vagy csinal?
2015. júl. 9. 15:53
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Foglald le valami mással, vmi apróbb dologgal az esküvői készülődés során.
2015. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele. mondd meg neki h ez a te esküvőd, ez az egész rólad meg a párodról szól és h ha valami nem tetszik neki akkor tartsa meg a véleményét vagy ne is menjen el az esküvőre + vegye észre magát. Én még fel is pofoznám de te ne tedd :D ilyen embert miért akarsz koszorús lánynak? ha a saját testvérem viselkedne is így és ő lenne a koszorúslány, tuti h elküldeném a frncba... de ő nem tenne ilyet, nállunk kevés a defektes rokon :D
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kerek-perec megmondanám neki, hogy nem lehet koszorúslány. Ez a te esküvőd te döntsd el, hogy ki legyen koszorúslány, és ha te nem bírod, akkor ne legyen az. Az ilyen utálatos tyúkoknak semmi keresnivalója ott. Nehogymár ő rontsa el életed egyik legszebb napját.
2015. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondanám neki, hogy vagy befejezi, vgy felejtse el nem csak a koszoruslanysagot, de az esküvőt is.
2015. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!