Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az qnyám...

Normális, hogy az qnyám összekeveri a húgom 30-as lábára való zoknit, ráadja, a sajat meretem 40es, a sajat bugyijat osszekeveri az enyemmel (o Les en Ms) es ot nem erdekli, hogy kie?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 11:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*anyám
2019. nov. 23. 11:33
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Hát nem de legközelebb vasalj, hajtogass, válogasd szét és pakold el Te. Probléma megoldva. Gondolom nem 1 szekrényből öltöztök hárman.
2019. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Normális, hogy felnőtt ember nem képes elpakolni a saját zokniját és bugyiját és amikor más megcsinálja helyette, még kritizálja is?
2019. nov. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem az, hogy nem normális, csak leszarja. De éppenséggel te is leszedhetnéd a száraz cuccaidat a szárítóról. Nem törne el a kezed és nem lenne kavarodás.
2019. nov. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Normális. Minden családban van ilyen keveredés, pakold el a saját holmid, akkor nem lesz ilyen.
2019. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha van cselédetek, szóljál neki, hogy rendesen végezze a dolgát.
2019. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem normális. Ahogy az sem, hoyg anyáddal mosatod a fehérneműdet ~16 évesen és még elpakolnia is neki kell.
2019. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

nálunk apám ilyen, viszi az öcsém gatyáit, az én zoknimat (lány vagyok), mert képtelen ennyi időre odafigyelni a háztartásra, ahol él, a facebook meg a gittegyletei nem hagynak másnak helyet a kis fejecskéjében.


nem tudsz vele mit kezdeni, esetleg ja, megpróbálhatjátok elrejteni a ruháitokat, bár nálunk elég, ha kiakasztom a szárítóra száradni, és előttem ér haza, egyből begyűjti... az egyetemről meg nem szaladhatok ki azzal, hogy bocs, mindjárt jövök, csak el kell pakolnom otthon a ruhákat.

amíg el nem bírsz költözni, ebben kell, hogy élj. sajnállak. (magamat is)

2019. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

8-as nagyon ott van!

Rejtsd el a ruháidat, majd elnyalják egymást, odarepülnek a szárítóra, magukra rántják a vasalót, és a megfelelő helyekre összehajtva teleportálnak!

2019. nov. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Édes istenem :DDD
2019. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!