Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nagybátyám volt neje folyamato...

Evi&Kate kérdése:

Nagybátyám volt neje folyamatosan mocskolja őt és az új barátnőjét, mi, mint rokonok mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve, hogy nagybátyám és a neje elváltak. Unokatesómék az anyjukkal maradtak itthon, nagybátyám felköltözött Pestre munka miatt, ahol összejött a mostani barátnőjével, aki 20 éves. Eddig három alkalommal találkoztam a csajjal, unokatesómék az első találka előtt csak negatívokat mondtak róla, de én egyik állítást sem láttam a csajon. Mi nagyon jól elbeszélgettünk, bajom nincs vele, csak fura, hogy ilyen idős emberrel állt össze.

Mivel messze élnek, a volt asszony szinte mindent mond a lányról, amik nem igazak, és csak mocskolja nagybátyámat-ezzel befolyásolja is a gyerekeiket. Kitalálta, hogy nagybátyám nem fizeti a gyerektartást, a csajszi tiltja a gyerekeitől, meg hogy nem szereti már őket. Ezek persze nem igazak, mert nagybátyám konkrétan bármit megtenne még kilóméterekkel arrébb is az unokatesómékért, meg mindent megtesz amit csak kérnek.

A folyamatos mocskolódás már az agyunkra ment, anyum meg is mondta a volt asszonynak, hogy befejezhetné a hazudozást és magába nézhetne, nem csoda, hogy elhagyták és hogy senki sem bír mellette megmaradni. Unokatesómék 14,és 11 évesek, velük én próbáltam beszélni (én is 20 éves vagyok), hogy nem kell mindent az anyjuknak elhinni, de ahogy érzem nem jártam sikerrel eddig.

Ahogy észrevettük az asszony még most sem állt le és már az egész falu "tudja" milyen szemét a volt ura. Mit tehetnénk, hogy végre be fogja a száját? Imádom az unokatesóimat, nem szívesen szakítanám meg a kapcsolatot velük azért, mert az anyjuk terjeszti a hülyeségeit.


2019. dec. 8. 21:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt nem is írtam le, hogy a volt feleségének már vagy 4 befuccsolt kapcsolata is volt másfél év alatt, míg nagybátyám a válás után majdnem egy évvel jött össze a barátnőjével. Elhiszem, hogy uncsiméknak sem egyszerű (főleg tiniként), hogy egy tőlük alig idősebb csaj lépett a "másik anya" szerepébe, de szerencsétlen csaj mindent megtesz azért, hogy ne legyen ellentét köztük.
2019. dec. 8. 21:45
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Számomra is teljesen irreális, hiteltelen, főleg ez az egysíkú, cső-írásmód,mely vehemensen arra akarja buzdítani a kommentelőket, hogy sablonokban és sztereotipiákban gondolkodjanak,és oltsák porrá végső soron az egész idősebb női korosztályt,és pátyolgassák az egész elvált, kamaszgyerekes férfiakat meg a "szegény" 20 évesket, akik apjuk korabeli férdival jönnek össze puszta szerelemből és még a velük egyidős "mostoha gyerekekért" is megtesznek mindent(hogy mi az a minden az nincs konkrétan kifejtve csak címszavakban), mert az annyira de annyira jellemző a 20 éves lányokra🤭 Szép esti mese, ettől az egész gyakori úgy fog aludni mint a bunda👌
2019. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem tudom, miért gondolják az előttem szólók, hogy kamu.


Nos, annyit tehettek, hogy nyomatékosan megmondjátok a nőnek is, de az unokatesóknak is, hogy NEM VAGYTOK KÍVÁNCSIAK arra, mit akar mondani a nagybátyátokról.

A nővel nem is kéne tartani a kapcsolatot. Nem rokon, sőt mocskolja egy rokonotokat. Hozzájuk ne járjatok, az unokatesókat hívjátok magatokhoz. Ekkora gyerekek falun belül nyilván közlekedhetnek egyedül.

2019. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert ha valós szituáció lenne nem így írna róla, sőt nem is írna róla.De látszik hogy mire van kihegyezve a kérdés.


Goldamund feltételezem 40 feletti elvált férfi.

2019. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Xtina X Queen ***** válasza:
61%
Már kezdi szégyelni magát és kínjában törölteti a válaszokat:D
2019. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Abból, hogy törölteted a neked nem tetsző válaszokat, csak még inkább látszik, hogy kamu.
2019. dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ha meg mindent leírnék az lenne a baj, mert részletezném, az meg azért lenne kamu. De akkor leírom:

A válás is azért indult meg, mert nagybátyám neje egy idő után úgy gondolta felmond, mert a férje jól keres, házi asszonnyá válik. Ezzel nem is lett volna baj, ha nem csak felesleges dolgokra költötte volna a pénzt (2 hetente új köröm neki és unokahúgomnak, unokaöcsémnek ha a gyatyáján, zokniján felbukkant egy-egy lyuk varrás helyett vett újat, és muszáj Adidast, Nike-t vagy Pumát venni, mert "az tartós" és ne kínaiban mászkáljon a gyerek, frissen megjelent telefon, mert a másik képernyője betört) és az étel nem az étteremből kerül az asztalra. A kerti munkák csak is nagybátyámat várták, mert az "férfi" munka (összesöpörni csak a leveleket, vagy néha talán fazolni nem nagy kunszt). Nagybátyámmal úgy beszélt, mint valami kutyával. A szép szóból nem értett a volt nej ezért jött a válás. Amiből a gyerekek annyit láttak, hogy az eleve alig otthon lévő apjuk elmegy, az anyjuk meg folyamatosan bánkódik, mert elhagyták (ja, a pénz elhagyta).

A csajsziról meg annyit mondtak, hogy beképzelt, az orrába csaknem az eső beeshet, annyira fenn hordja, ő is csak szórja a pénzt, városi 3,14csa. 2 temetésen és egy szülinap alkalmával találkoztunk. Visszafogott volt, szégyenlős, de ha kérdezték válaszolt (kicsit látszik, hogy pesti, nem szokott hozzá a falusi járás módhoz, élethez). Annyi közös volt bennünk, hogy szereti az állatokat (persze kutyán és macskán kívül csak rovarokat látott még).

Nagybátyám nem annyira "öreg", 45 éves, szerintem nem kell neki még segítség.

Bár írhatok én bármit, lehet klisés, nem klisés, itt gondolom akkor minden kérdés kamu lehet... Ezért jöjjön tamácsot kérni az ember

2019. dec. 8. 22:20
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

Aha, aha, inkább azt írd vissza amiket töröltettél, azok érdekesebbek voltak😴


Ám még lehet, hogy igazi mester vagy és felébresztessz minket igy éjféltájt , és megborítod a sztorit azzal hogy te vagy nagybátyád 20 éves új nője, és Brazíliába fogtok költözni ahol nem ismer titeket senki és ő focista lesz, te meg ápolónő.

2019. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Milyen tanácsot akarsz? Semmi közöd hozzá. Az ex-nek simán meg lehet mondani, hogy figyelj Juci, megértem, hogy haragszol a Sanyira, de nekem a rokonom én nem akarok belefolyni a háborúskodásba, ennyi.
2019. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha leírnátok hogyan tudok törölni hozzászólást, akkor lehet törölnék... Itt gyakori kérdések helyett gyakori kamuk lehetnek?
2019. dec. 8. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!