Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell utálni, lenézni...

Miért kell utálni, lenézni azt akinek nincs gyereke és nem ez az élete egyetlen célja?

Figyelt kérdés
A rokonságomban szinte emberszámba sem veszik, azt aki nem szül 3 gyereket. Mivel én nem akarok gyereket, ezért érezhetően bunkóbbak velem a rokonok. Mondjuk meg is mondtam erről a vélemény, megsértődtek, de nem érdekel.
2019. dec. 22. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem érdekel miért teszed fel a kérdést ezen pörögve? :)
2019. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Ezt csak azok csinálják akiknek a tökük televan a gyerekneveléssel, akiknek az egész életét megkeserítette. És irigykedve néznek azokra akiknek ez kimaradt az életéből. Sosem láttam még így viselkedni olyan férfit vagy nőt aki tényleg a gyerekvállalásban teljesedett ki és aki szereti ezt az egészet. Csak olyanok lesznek veled lenézőek emiatt akik szeretnék, hogy ne csak nekik legyen már szar a 20 év kínlódás a gyerekkel akit nem is akarnak igazából.
2019. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
9%
Nem hinném, hogy lenézésről lenne szó. Inkább furcsa, hogy valaki az egyik legtermészetesebb emberi ösztön ellenében próbálja élni életét. Persze lehetséges, hogy az ok többnyire a nem megfelelő érzelmi támogatást nyújtó családi háttérből eredeztethető.
2019. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
19%

2. válaszoló, azért ez erős, amit írtál!? Miért nem lehet benne kiteljesedni? A legnagyobb boldogság az életemben a két gyermekem, képzeld én így tudtam kiteljesedni, rengeteg dologra megtanítanak a gyerekek és a boldogság, amikor születésüktől kezdve folyamatosan gondoskodik róluk az ember, és látod, hogy úgymond a 'két kezed' által felcseperednek felbecsülhetetlen.


Viszont, ha más ember, nem így képzeli el az életét, nem kell elítélni. Ha beszélnek róla, hallgasd meg, úgyis úgy cselekedsz, majd ahogy te jónak látod. Mondd azt, lehet igazuk van...., békén hagynak, szülni úgyse tudnak helyetted. Van amúgy párod?

2019. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Azok a tudatosan gyermeket nem vàllalòk akik megsèrtôdnek azon ha valaki ezt szòvàteszi nekik nos azoknak a lelkiismeretük szólal meg az esetek nagy rèszèben.
2019. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó, olvasd el még egyszer a kettes választ. Félreértetted
2019. dec. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Én mindenkit utálok.
2019. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Gyerekes ismerőseim cseszegetnek, hogy miert nincs gyerekem, baratnőm csaladom stb. annyit mondok nekik, neh ugy jarjak ah ti. Elvezem az eletet, oda jarok ahova akarok, akkor amikor akarok avval akivel akarok (főleg egyedül). Tök jó
2019. dec. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
64%
Ahogy az előző írta ilyen dolog csak annak rossz aki a saját gyermekvállalását nem élményként élte/éli meg, másrészt ez magánügy ebbe beleszólni kultura kérdése...Ne csodálkozz egy olyan országban ahol kb a következő a motto: "Ha szülsz kapsz pénzt meg autót meg tv-t"-ez sajnos nagymennyiségben pont nem értelmes réteget "ösztönöz" szülővé válni...
2019. dec. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
15%
Fiatalon így egyszerű! Eljön az öregkor és akkor jönnek rá, hogy milyen jó lenne, ha valaki becsöngetne az ajtón. /gyermek, unoka/
2019. dec. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!