Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Kisbaba születésekor szokás-e...

Kisbaba születésekor szokás-e még a babalátogatás?

Figyelt kérdés
Akinek van kisgyermeke azt meglátogatták a család közelebbi v. közeli tagja vagy már nem szokás? Mi a véleményetek erről?

#babalátogatás12
2020. jan. 4. 13:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Apukám a közelben élt, mikor szültem, így ő a kórházban izgulta végig az eseményt, anyósék viszont a hazamenetelünk után pár nappal jöttek csak, mivel távolabb laknak. A gyerkőc 3 hetes korában elmentünk egy kerti sütögetésre 2-3 órára, így a barátok egy része már akkor látta, a kollégáim pedig 6 héttel szülés után látogattak meg minket.

Én teljesen jól voltam a császár ellenére is, így örültem is a társaságnak.

2020. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

Szokás, de

1. Én a járvány kellős közepén bizony senkit nem engedtem be hozzánk, utána is egy ideig maszkban.

2. Utálom, ha vendégek jönnek, megy az ütyürü-pütyürü, a gyerek még nem tud enni vagy pihenni. Ilyenkor elnézést kérek és elmegyünk altatni vagy enni, máskülönben este mi szivjuk meg, üvölt a gyerek és nem tud aludni.

Én leszarom, ki mit gondol, a gyerekem az első.

Szóval ésszel, a gyerekre és anyukára tekintettel.

2020. aug. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!