Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti ezt hogy reagálnátok le?

Ti ezt hogy reagálnátok le?

Figyelt kérdés

A párom hónapokkal ezelőtt megcsalt, úgy döntöttünk folytatjuk (nem szeretnék erről vitát nyitni hogy jó döntés volt vagy sem. Úgy is én koppanok ha tévedtem.)

Szóval azóta a húga tartja ezzel a kapcsolatot(a viszony alapból úgy alakult ki hogy a húga volt párjának a testvére ez a nő) , beszélgetnek, találkoznak, így drágám úgy drágám.

Most már az anyósom is likolja ennek a nőnek a képeit.

Párom azt mondja semmi közöm hozzá ők kivel beszélnek és kivel nem.

Én meg a hajamat tepem ettől. Nem érzem magam megtiszteles ettől, sőt többszöri emlitésre hogy nekem ez rosszul esik mindegyik szarik rá. És a legbantobb hogy gátlástalanul az interneten, nem is titkolják. Mintha szarnának bele abba hogy ez engem bánt vagy sem. Egyszerűen nem lehet kijönni sem kapcsolati szinten, sem egyén szinten egy ilyen problémából, ha ez nap mint nap visszakacsingat az életünkbe.

Nektek ez rosszul esne?

Én kezelem rosszul a helyzetet?

Hogyan kéne máshogy kezeljem?

Ha én gondolom túl, hogy kéne ettől elhatárolódnom?



2020. jan. 21. 18:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Vért hanyok, mit tegyek? Ne gyertek azzal, hogy menjek orvoshoz, mert nem akarok. úgyis nekem fáj.


Ez a kérdés kb ilyen.


A párkapcsolat bizalomra épül. Megbocsátottál, folytatjátok. De a bizalom már elveszett, azt visszanyerni nem lehet. Emellett a parod elég csúnyánmegalázott, vele maradtál, a családja azt latja, hogy lehet rajtad taposni, hát megteszik.


+1 Ha a pasim nem áll ki mellettem, akkor nem akarnék vele lenni.


Összefoglalva vesztegeted mindenkinek az idejét.

2020. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérted, hogy arról ne nyissuk vitát, hogy jó döntés volt-e a megcsalás után a pároddal maradni.


Szóval ha ez a kiindulási alap, akkor - ha én lennék ilyen helyzetben, - tiszteletben tartanám mások jogát arra, hogy azzal ápoljanak jó viszonyt, akivel akarnak, annak a képeit lájkolják, akiét akarják, stb.


Viszont annak érdekében, hogy egy amúgy sem rózsás lelki állapotban ne nehezítsem a helyzetemet a "mintha szarnának bele abba hogy ez engem bánt vagy sem" érzéssel, egyszerűen kitörölném a barátom húgát és anyukáját az ismerőseim közül.


Ha személyesen találkozáskor normálisan viselkednének velem, akkor én is törekednék a jó viszonyra, de nem követném a tevékenységüket a közösségi oldalakon.


(Én mondjuk amúgy is értelmetlen időpocsékolásnak tartanám egy teljesen jó viszony esetén is, hogy azt nézegessem, hogy a barátom családtagjai kiknek a fotóit lájkolják, kikkel beszélgetnek stb.)

2020. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nektek ez rosszul esne?

Igen


Én kezelem rosszul a helyzetet?

Igen


Hogyan kéne máshogy kezeljem?

Töröld öket az ismerőseid közül, és máris nem fogod látni mit/kit lájkolnak.

Ha én gondolom túl, hogy kéne ettől elhatárolódnom?

Igen túlgondolod, mert tényleg nem tilthatod meg nekik. Kicsit olyan, mintha a párod ellen (jogosan) érzett dühödet vetítenéd rájuk.

2020. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy reagálnam le, hogy ott hagynám az embert. Többszörös megalazas, ebben vagy benne. Nem kell utalniuk a másik nőt, de te neked se kell elviselned...
2020. jan. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is otthagynám őket!
2020. jan. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pártatlan véleményeket. Sokat segít ilyenkor olyanok véleménye akiknek nincs érdekük az ügyben
2020. jan. 22. 10:45
 17/23 anonim ***** válasza:
Miután leírtad, hogy a párod kimondta, hogy a családot fogja mindig választani, talán jobb lenne most odébb állni! Ha ezt így kijelenti, nincs miről beszélni!
2020. jan. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Megbocsátottál a palidnak, ez szép. De mitől is jogosítana fel téged arra hogy megszabd a húga meg az anyja kit "lájkolgat"?
2020. jan. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, ez lenne a kérdésem hogy ilyenkor mi a teendő. 💁🏼‍♀️

Szerintem nem normális hogy beszélnek, tartják a kapcsolatot, találkoznak. Abszurd.

De ezért kértem ki mások véleményét, hisz lehet már túltolom ezt az ügyet.

2020. jan. 23. 14:17
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez a kijelentés, hogy ő mindig a családot fogja választani, mindent elmond. Nem hiszem, hogy komolyan gondolja veled. Ha esetleg összeházasodnátok, és gyerekeitek születnének, akkor is majd, az anyját és a húgát fogja családjának tekinteni téged meg nem??

Amúgy nekem is rosszul esne, amit leírtál, én letiltanám őket, és megpróbálnák nem foglalkozni vele.

2020. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!