Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Páromnak 30 évesen unokatestvé...

Páromnak 30 évesen unokatestvére fog születni a 52 eves nagybatyjanak a 30 éves baratnőjétől, és most kapjuk a beszólásokat anyós felöl hogy le vagyunk maradva mert meg nincs gyermekünk?

Figyelt kérdés
Azt viszont nem tudják hogy évek óta rajta vagyunk a projekten. Làtom a páromon h most ez megviseli.
2020. febr. 19. 08:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
42%
Nos a VALÓBAN felnőtt emberek NEM a gyakori segítségével oldják meg a problémáikat, hanem rendelkeznek IGAZI barátokkal (nem kell sok csak 2-3) akikkel megbeszélhetik. Persze ez nem válasz... A válasz ez: a tesze-tosza palid elrendezni az anyját mert 52évesen teherbe verni egy 20évvel fiatalabb pitsát az sok minden csak nem "példaértékű" behozni való lemaradás. Vili?
2020. febr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%

Azt kellett volna válaszolni, hogy van még 20 évetek akkor. Majd ha 50 évesek lesztek akkor lesz nektek is.


Amúgy meg nem értem minek siettetik. Ők fogják a gyereket nevelni, pénzelni? Nem.

Heti 1x-2x (jó esetben) eljönnek unokázni és cső.

Nem a szülők kedvéért kell szülni. Ha annyira akarnak kisgyereket, akkor fogadjanak örökbe. Én biztos jól beszóltam volna, semmi közük hozzá mikor lesz gyereketek.

2020. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#5 Válaszoló: Mégis milyen kérdéseket kellene kiirni?Ird le,elolvassuk.Szerintem mindegy milyen kérdést ír ki valaki,hiszen az oldal funkciója is ez..Egyébként,ha nem tetszik,lapozz.Nem kötelező megnézni-válaszolni.

Nem vagytok lemaradva,ne érezd így,ha nem stresszeltek ezen,meglesz az eredménye:)Ne foglalkozzatok anyóssal,rokonokkal,elkell engedni.Nálam párom egy ismerőse,vagy 70 éves imád beszólni,itélkezni felettem,na ő-egyebek közt-azt veti (a hátam mögött)a szememre,hogy nem szeretnék még egy gyereket szülni..Bár engem nem visel meg,kiröhögöm azt a pletykás brigádot:D Ti se aggódjatok!

2020. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!