Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak ha már nem...

Mit csináljak ha már nem bírom elviselni az anyósomat?

Figyelt kérdés

Tavaly házasodtunk össze a párommal csodálatos hölgy de az anyja kikészít.

A családi összejöveteleken állandóan engem szíd és állandóan célozgat rá hogy nem illünk össze a párommal.Mindig keresztbe tesz nekünk például amikor legutoljára mentünk volna wellnwselni váratlanul elájult és sírva hívta fel a páromat hogy korházba van és menjen oda hozzá. Persze ez aznap volt amikor indultunk volna. A korházba meg benntartották megfigyelésre és persze semmi baja nem volt. Aztán állandóan selyemfíúnak hív és most meg kitalálta hogy odaköltözik hozzánk mert túl nagy neki az a ház ahol lakik és inkább eladja.

Ezt már nem bírom elviselni,de a feleségem meg nem akarja neki megmondani mondván hogy csak évei vannak hátra.



2019. okt. 15. 13:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem tudsz nemet mondani, akkor megérdemled. Anyós még fog vagy húsz évet élni, előbb fogsz elválni.
2019. okt. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha neki nagy a ház, akkor cseréljetek lakást, a tiétek nyilván kisebb!

Anyós vagyok, de én egy percet nem mennék olyan családi összejövetelre, ahol az én ekézésem a téma.

Tanuld meg megvédeni magad, állítsd helyre a tekintélyed, az anyósodat küldd el melegebb éghajlatra, a feleségeddel meg közöld, hogy mehet az anyjához látogatóba, de te nem akarod látni a lakásotokban az anyját, mert inkább elköltözöl!

Ne legyél már ilyen tutyi-mutyi, mert élhetsz az anyósoddal, fejeden kalappal, az ágy alatt!

2019. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

"A családi összejöveteleken állandóan engem szíd és állandóan célozgat rá hogy nem illünk össze a párommal."

Nem mész oda.


"amikor legutoljára mentünk volna wellnwselni váratlanul elájult és sírva hívta fel a páromat hogy korházba van és menjen oda hozzá"

Tipikus mérgező szülő, nem szabad engedni az érzelmi zsarolásának, bár itt inkább a párod feladata lenne bekeményíteni.


"most meg kitalálta hogy odaköltözik hozzánk"

Van köze hivatalosan a ti házatokhoz/lakásotokhoz? Tulajdonjog, haszonélvezeti jog, bármi? Ha nincs, akkor egy egyszerű & határozott "nem" megoldja. Ha van, akkor már gázosabb.

2019. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Pszichológust kell neki javasolni, hogy segítsen megoldani a problémát, nem akarja elengedni gyermekét, fél a magánytól vagy hasonló problémája van, minden abból adódik (leírás alapján).
2019. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
20%

A mocskos anyós, direkt kórházba kerül azèrt, hogy neked keresztbe tegyen, pfejj.

Értem, hogy rossz a viszony, de azért ok nélkül nem tartják bent.


A költözésre kereken mondj nemet, közöld otthon, hogy akkor te is költözöl elfele

2019. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Könyörgöm, légy végre FÉRFI!

(Akkor talán az anyósod előtt is több tekintélyed lesz!)

2019. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Célozgat hogy nem illetek össze: megmondod hogy hálistennek nem a mamának kell tetszenem, a lánya engem választott, igy lesz szives leakadni a témáról.

Költözés: résnyire nyitod a szád, nyelvet fogadhoz és kipréseled hogy NEM! Én hozzátenném azt is hogy majd ha piros hó esik de te ahogy gondolod.

2019. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%

Amíg a feleséged nem vágja el a köldökzsinórt, addig sok mindent nem tehetsz, de azért mégis:

"A családi összejöveteleken állandóan engem szíd és állandóan célozgat rá hogy nem illünk össze a párommal." Pofonegyszerű, soha többet nem mész a közelébe meg semmilyen családi összejövetelre. Ha kiveri a balhét akkor megmondod neki, hogy egy olyan patkánnyal nem ülsz egy asztalhoz, aki csak szindi képes.

"Mindig keresztbe tesz nekünk például amikor legutoljára mentünk volna wellnwselni váratlanul elájult és sírva hívta fel a páromat hogy korházba van és menjen oda hozzá." Nem kell mesélni neki a terveitekről.

"kitalálta hogy odaköltözik hozzánk mert túl nagy neki az a ház ahol lakik és inkább eladja" Itt ultimátum a feleségednek, vagy az anyjával lakik, vagy veled, de a kettő együtt kizárt, semmi szín alatt ne menj bele.

2019. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ezt elsőkörben pároddal beszéld meg. Aamúgy biztos nem adsz okot rá, hogy ilyen véleménnyel legyen...?
2019. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy a feleséged vagyonosabb, vagy idősebb nálad?
2019. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!