Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért van az hogy családon...

Miért van az hogy családon belül a női tagok nem értik meg egymást? Sokszor utálják egymást.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Egyéb közhelyek?
2020. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Mert a nők mindig versenytársként tekintenek egymásra. Kivétel ezalól egy normális anya-lánya viszony. De egyéb esetben mindig versengeni fognak. Ezért nincs nők között sem igaz barátság. 28/N
2020. ápr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

És miért a nők vannak MEGINT pellengérre állítva?

Az após-veje, apa-fia, mostoha fater-nevelt fiú, fiútesók kakaskodása nem gond, nem létező probléma? Többször fordul elő a nőknél-kártyával meg akkor jöjjön valaki, ha hiteles statisztikát tud erről felmutatni. Az “én családomban, a barátnőmében meg a szomszédéban is” az nem ilyen.

2020. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
#13: ez csak egy újabb, nő fikázó kérdés a sorban.
2020. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Értem. Tehát amikor egy nőnek az anyósával vagy sógornőjével probléma van, "már megint a nők". De amikor az apóssal, sógorral, fiú tesóval van a harc, az nem számít, ilyenkor nincs "megint a férfiak". Micsoda hímsovi kérdés ez már?

Nekem nincs bajom a családom nő tagjaival és a barátnőimmel majdnem 30 éve vagyunk jóban. (A gimi kezdete óta). Ilyen jó férfi barátságot még nem láttam, de lehet lökni a közhelyeket erről is....szánalom ami itt megy.

2020. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%

Nem mindegyik nő ilyen.

Állítólag angol tudósok felfedeztek egy olyan nőt, amelyiknek volt agya.

(De lehet, hogy csak kacsa volt.)

2020. ápr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!