Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonokkal okkal megszakított...

Rokonokkal okkal megszakított kapcsolat. Hogy engedted el/felejtetted el őket végleg?

Figyelt kérdés
A teljes apai vonallal okkal és hivatalosan is (nevet változtattam) teljesen megszakítottam minden kapcsolatot. Minden apámhoz kötődő személlyel,nagyon erős okokkal. Sokkal jobb, semmiben sem szorultam rájuk sosem. Egymással gonoszak,fúrják egymást ahol lehet. Én ebből kiszálltam de eszembe szokott jutni hogy undorodom tőlük. Tervezzük, hogy barátommal külföldre megyünk..csak a távolság oldja meg? Hozzáteszem így sem találkozok velük sehol.

2020. ápr. 11. 00:07
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%
Azért rágódsz folyton a régi emberi kapcsolataidon, mert nincs helyette új. Ismerkedj, ha vége a dögvésznek, járj majd társaságba. Hogy ne csak az a család foglalkoztasson a fejedben.
2020. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
68%
Pszichológus segítségével, illetve alapos önvizsgálattal/önismerettel. Nyilván nekem is eszembe jut, hogy mennyi rosszat okoztak, de már nem utálom őket és már nem fog el a tehetetlen düh, ha arra gondolok, miket tettek velem.
2020. máj. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nem voltam rájuk szorulva sosem és ritkán találkoztunk.. De az h mérgező emberek nagyon megmaradt. Hányinger. Örülök h nevet változtattam, megszakítottam teljesen azt a kis kevés kapcsolatot is velük. De jó lenne ha nem jutna az eszembe.. ☹️
2020. máj. 15. 09:03
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

Már ott követi el az ember a hibát, hogy ÉRTELMETLENÜL TEGEZŐDIK a rokonaival. (Felmenőkkel nem lenne szabad!)


Leggyakrabban a Nő és Férfi közötti BIZALOMVESZTÉS oka, hogy NINCSENEK ÉRTELMES "ÉN" HATÁROK...

2020. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Bocs de ez nem jön a témához. 0% ban hasznos. És XXI.században már tegeződünk. Anyós jelölteméket is tegezem ahogy sok millió más is,ők kérték én meg örülök!
2020. máj. 15. 10:40
 26/37 anonim ***** válasza:
82%

Elég vegyes felvágott vagyok a származásomat illetően, a cigány rokonaimmal szakítottam meg a kapcsolatot évekkel ezelőtt. Hatalmas megkönnyebbülés volt, amikor utolsó lépésként letiltottam őket a facebookról is. Nincs több "Nincs egy kis pííízed?" meg "Tényleg nem én vettem el" meg "Neked könnyű" meg "Csak kétezret, gyógyszerre kell a gyereknek, nem kábítószerre, esküszöm"...

Bátyám még gyerekként megtette, neki volt igaza, az ilyenek menthetetlenek. Szóval, nekem nehezen ment, de annál nagyobb volt a megkönnyebbülés. Eszembe sem jutnak azóta.

2020. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Ezt nem éltem át szerencsémre.
2020. jún. 1. 21:54
 28/37 anonim ***** válasza:
Na látod, ha legközelebb arra gondolsz, hogy milyen rokonokat fogtál ki, csak gondolj rám, máris jobb lesz. Ezeknél tuti, hogy nem rosszabbak a tieid.😀
2020. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Én alapból eléggé elszigetelve nőttem fel a tágas család többi részétől, szóval alapból nem nagyon volt kapcsolatom a szüleimen kívül senkivel, max évi egyszer találkoztunk, de azzal nyilván nem alakult ki valami nagy kötődés. Amikor megszakítottam a szüleimmel minden kapcsolatot, megszakadt a többi rokonnal is, de nem volt köztük olyan, aki akár egy másodpercre is hiányzott volna az életemből.

A szüleimmel való kapcsolatom és azt a rengeteg traumát és bántalmazást terápia segítségével dolgoztam fel, azóta lezártam, elengedtem és egész egyszerűen csak nem vagyok rájuk kíváncsi, nem léteznek számomra. Nem is gondolok rájuk, ha meg valaki felhozza, semleges téma.

2020. jún. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

#28 #29 Sajnálom ami veletek történt! Erősek vagytok!


Apai ágon mindenkimmel megszakítottam a kapcsolatot,apám gyerekei 3 gyerek,nagynéném unokatesók..Nyomós okkal.


Aztán anyukám bátyjának a felesége aki egy bunkó idióta és anyukám meg engem sértegetett, miatt én velük sem beszélek ugyhogy tök jó..

2020. jún. 2. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!