Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rokonokkal okkal megszakított...

Rokonokkal okkal megszakított kapcsolat. Hogy engedted el/felejtetted el őket végleg?

Figyelt kérdés
A teljes apai vonallal okkal és hivatalosan is (nevet változtattam) teljesen megszakítottam minden kapcsolatot. Minden apámhoz kötődő személlyel,nagyon erős okokkal. Sokkal jobb, semmiben sem szorultam rájuk sosem. Egymással gonoszak,fúrják egymást ahol lehet. Én ebből kiszálltam de eszembe szokott jutni hogy undorodom tőlük. Tervezzük, hogy barátommal külföldre megyünk..csak a távolság oldja meg? Hozzáteszem így sem találkozok velük sehol.

2020. ápr. 11. 00:07
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én csak apámmal szakítottam meg. Egy nagyon nárcisztiku, magának való, csak magával törődő ember. Kamasz koromban még próbáltam neki segíteni, komoly beszélgetéseket teremteni arról, hogy legyen köztünk valami érdemleges, de sosem tudott felébredni. Hát ez van, így voltam vele. Régebben bántott, és csalódtam magamban, de mára már tisztábban látok. Sajnálom őt, de sose gondolok rá.
2020. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Így kell tennem nekem is! Bár nekem kb nulla kapcsolatom volt apámékkal. De jobb is!! Velük teljesen lezártam.

Viszont az anyukám tesójának a felesége miatt az egész 5 fős társaságot "ki kellett zárnom.." Ez van. Inkább nagynéném miatt "nélkülözöm" a nagybátyám + a gyerekeit minthogy az a nő keserítsen évente 5-6x..az sem hiányzik. Próbálkoztam én is 20 éven át aztán évekkel ezelőtt elegem lett belőle. Megjavulni nem fog. Én meg nem könyörgök nekik nyilván a földön..a jó viszonyért.

2020. jún. 2. 21:13
 33/37 anonim ***** válasza:
68%
Ha már lezártad, minden szálat elvágtál, a neved is megváltoztattad, akkor már csak egy marad: mindig juttasd az eszedbe, hogy ha lenne velük kapcsolatod, milyen sok kellemetlenséggel, bajjal terhes lenne az életed.
2020. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Ez igaz!
2020. jún. 16. 15:10
 35/37 anonim ***** válasza:
10-es én sem értem a kérdését. Megoldotta, de lelkizik rajta még mindig, szerintem inkább keressen egy szakembert, ha nem tud továbblépni, mert akkor ezek alapján csak menekülés, látszólagos megoldás volt, aki okkal költözik el, és nem tudja megoldani magába, nem a legjobb módja a gyakori ahol trollok is vannak, hogy megoldja a lelki nem továbblépését, nehogy mi olyat írjunk tudatlanul, ami még jobban bántja az emlékeiben.
2020. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Szóval azt akartam írni, hogy aki megoldja, megszakít minden kapcsolatot, nem fog lelkizni rajta, csak akkor ha nem tud tovább lépni, viszont, ha ez így van, akkor nem a legjobb módja a gyakori mert sajna súlyos dolgokat is kiforgatnak a trollok, és akkor még nagyobb lelki problémája lesz, mint volt.
2020. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Vannak sebeim. De nem bőgtem el magam a kommentek miatt. Persze..eszembejutott 100 rossz emlék. De jó kiadni..elfelejteni. Lassan csak meglesz. Apámat jó pár hónapja felhívtam..találkoztunk kettesben 30 percre..így 5 év után.. Elmondtam h magam miatt változtattam nevet. És hogy az iskoláimat befejeztem..a párommal élek saját lakásban. Amibe persze csak anyuék segítettek meg párom családja..apám semmit. De a másik 3 gyereke szent. Azokkal sem beszélek. Elmondtam neki hogy alakult az életem. Gratulált a sikeres vizsgáimhoz! A jogsimhoz. És ennyi. De hülye voltam hogy felhívtam. Le se szrja szerintem. Azóta meg ha szüli/névnapom van ír sms.t.. De nen reagálok mert én nem szeretnék vele kapcsolatot csak el akartam mondani h sikerült a suli(k)..
2020. jún. 17. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!