Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az osszetartas csaladon...

Az osszetartas csaladon belul! Es tagabb kornyezetemben sincs a mostani krízishelyzetben. Csak nálam műkodik igy?

Figyelt kérdés

Párom nincs,gyerekeim kajalni se tudnak jonni, idós szulovel elunk ketten. Hisz elotte se magamért jottek.Ók is gyűrik a saját életuket. Megértem.Az osszetartozas csak allitolagos taps este 8kor. Kesztyű és a maszk.

Se baratno, a testveri rossz viszonyot ez sem hozta kozelebb. Nem rajtam núlt. Engea magány ol meg. Van még ilyen helyzetű ember? A kollegakból ha 1 rám ir. Csorgni sose csorog a telo. 3felnott gyerekem van. En nyugdíj elott. Ennyi volt. Se kutyuskám se cicus és semmni szeretes. Nincs ŕam szukség.


2020. ápr. 12. 17:56
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt: Én keresem a masikat. De se anyam se engem nem keresnek. Lejart termekkel nem foglalkoznak.

Csak én élem meg úgy, hogy mindenki a sajat pecsenyejet suti, jelenleg, kinjában. Ez itt nem család. Egy kalap semmi

Ha NEM ilyen a helyzete, akkor kérem, NE irjon!

2020. ápr. 12. 18:02
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Miért ne írjon az, akinél nem ilyen a család, a baráti kör, ahol van összetartás? Akkor nem kapsz választ a fő kérdésre, hogy csak nálad működik-e így.

Nálunk szerencsére nem így működik.

Ha nagyon kivagy, hívj fel lelkisegély vonalakat. Ott jobban tudnak segíteni, mint itt.

2020. ápr. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért ne irjon, mert attól NEM LETT nekem jobb, hogy masnak múkodik..és át sem tudja érezni ami az én bajom


Jó, hogy tiszteletben tartotta rógton az első válaszoló a kérdésem.koszonom...

2020. ápr. 12. 18:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanulni kezdeményezni.
2020. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

3: a főkérdésben kérdezted.

De adtam tanácsot is.

2020. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Ja, és nem attól kell jobban érezni magad, hogy másoknak rossz!
2020. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyugdíj előtt állsz a még idősebb korú édesanyáddal együtt élve, akkor a gyerekeid, testvéred, barátnők nagyon is felelősségteljesek, hogy nem járkálnak át.
2020. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Drága, a magány szörnyű dolog, bele tud betegedni az ember, ez tény. Mivel érdemelte ezt ki, valaminek történni kellett, hogy így viselkednek? Azt ne mondja nekem, hogy nem tudja, miért nem keresi a 3 gyermeke, vagy bárki.
2020. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor egyedi a problemam,.amit magamnak koszonhetek. Koszonom a valaszokat!

Foleg azt aki azt feltetelezi, nekem az okoz oromot ha a masiknak is sz@r.

Nem csalodtam...

2020. ápr. 13. 00:19
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Na. Pontosan ez a viselkedés és mártírkodás az, ami miatt nem keresi senki. A hepciáskodás, az megy...
2020. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!