Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért mi ruhazzuk, bútorozzuk...

Miért mi ruhazzuk, bútorozzuk sógornőmék gyerekét is?

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes vagyok, kiderült most, hogy sogornőm is terhes lett, 8 hetes, és kijelentette, hogy nem vesznek semmit sem, max kiságyat, mert majd mi úgyis mindent odaadunk nekik.

Mi már megvettunk mindent, és már rengeteget költöttünk, és már elhatároztuk, hogy A nagyobb babacuccokat majd a kisebbek eladásából finanszírozzuk. Illetve a babakocsit és bútorokat szeretnénk sokáig használni, nem csak pár hónapig.


Sogornőm meg kiakadt, hogy mi milyen irigyek vagyunk, mert én bezzeg fogok kapni csedet és maxi gyedet, ő meg csak gyest és a férje nem dolgozik, szerinte kötelességünk lenne mindent nekik adni, ha már együtt lettünk terhesek. Én meg ebbe nem akarok belemenni, miért lenne kötelező?


Viszont most áll a bál, mindenkinek elmeséli, hogy mi milyen szemét emberek vagyunk, mit tegyünk?



2020. ápr. 14. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Ne foglalkozz vele.
2020. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk szakítsátok meg vele a kapcsolatot? Letiltani mindenhonnan, nem szóba állni vele, nem felvenni a telefont? Felnőtt emberek vagytok, csak tudod talan hogy kell elkerülni valakit a továbbiakban. És nem, nincs igaza. Semmit nem kell neki adnotok.
2020. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Tuti hogy ez kamu, ilyen sóginő szidós kérdés. Ennyire pofátlan ember nincs, hogy munkaviszony nélkül szül egy munkanélkülinek, majd kijelenti hogy igényét más holmijára.
2020. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Ti meg terjesszétek, hogy ők meg a semmire vállalnak gyereket és a tiétek alól vennék ki az utolsó pelenkát is.
2020. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Járvány előtt sógornőm dolgozott, fodrászkodott a faluban, most nem, de amúgy is feketén tolta. Férje meg mindig csinál valamit, elmondása szerint ő vállalkozó.

Szerintem pedig munkanélküli, a seftelés nem munka. Erről ennyit

2020. ápr. 14. 20:50
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha valaki szóvá teszi, elmagyarázod, hogy csak 5 hónap különbség lesz a gyerekek közt, még ti is hosszú ideig használni fogjátok a bútorokat, baba kocsit, stb. Aki nem fogja fel, az kapja be. Nem a te dolgod másról gondoskodni.
2020. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Csak addig, amíg hagyod és akarod. Ne panaszkodj, hanem állj a sarkadra és mondj nemet, bűntudat nélkül. Pont.
2020. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Számíthat rá, de mire a te gyerekednek nem kellenek a cuccok, már az övének se nagyon kellenek majd. Mit gondol, egy hét hónapos gyerektől majd elajándékozgatjátok a kiságyat, pelenkázót?
2020. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Én támogatnám őket, kifizetném nekik az abortuszt.
2020. ápr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, lehet nem is egyneműek lesznek, cirka 5 hónap különbség lesz, úgyhogy ruhákon kívűl nagyon máat nem is tudnál adni, ami pedi a méret és évszak miatt nem is lenne jó.
2020. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!