Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak nekem ilyenek az ismerőseim?

Csak nekem ilyenek az ismerőseim?

Figyelt kérdés
Mindig jókedvű poénkodós vagyok,úgy szeretnék összejárogatni a barátokkal,rokonokkal,vagy írásban beszélgetni,sokszor egy hét múlva válaszolnak,de néha vissza se írnak.amiben az a fura,hogy nem egy illető ilyen hanem mindenki.minden hétvégén ott lennék valakinél akár,vagy csak havi egyszer,de csak én erőlködöm,így évente 3 találkozás van kb mindenkivel...szeretném ha ők is mesélnének,de faggatózni nem akarok,szó szerint még a nagy történéseket sem írják meg. Régen talán többet beszélgettek az emberek,csak én érzem hogy mindenki közömbös? .. egymással sem igazán beszélnek sokat. Mindig érzelmes voltam,tudom hogy jobban ragaszkodok másokhoz,mint ők viszont.miért van ez?
2020. ápr. 26. 16:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Hát sok család akkor széled szét mikor meghal egy nagyszülő. A beülős vendégséget én sem preferálnám nálam mert szoba konyhában lakom.
2020. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim akikből úgy kell kihúzni mindent, de őket elkezdtem én is hanyagolni ahogyan ők is engem mert én a végtelenségig nem fogom ápolni azt a kapcsolatot aminek nincs értelme.
2020. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Magadhoz nem tudod egyiküket-másikukat meghívni?

Mindig csak Te akarsz menni?

Évekkel ezelőtt (másoktól is hallottam ilyet) évente szoktunk találkozni közeli és távolabbi rokonok, egyikünknél, akinél elfért ennyi (néha 60) ember. Aki jött - ott volt, aki nem jött - jött máskor. A vendéglátó halálával ez elmaradt. Kár...

Néha-néha jelentkezz be ide-oda, de ne vedd sorba őket. Aztán észre veszed, hogy hol látnak szívesen (őket Te is hívd meg), hol kevésbé (őket hanyagold).

2020. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%

".minden hétvégén ott lennék valakinél"

Aha tehát elvárnád, hogy ahelyett, hogy nyugodtan pihennének, ugráljanak körbe téged. Ez a vendégeskedés mindig csak a vendégnek jó, a házigazda inkább csak tönkremegy idegileg. Én azért is gyűlöltem mindig az ilyeneket, mert mindig a nők ugrálnak, a pasik meg csak elhevernek és várják a kiszolgálást. Hát úgy tényleg k_rva könnyű. Én is szívesen eljárnék minden hétvégén olyan helyre, ahol kinyalják a s_eggem és a kisujjam se kell mozdítani. A nyugdíjas nagyinál talán más a helyzet, ő nem jár dolgozni, ráér készülni, örül ha van társasága. De dolgozó emberektől elvárni, hogy minden hétvégén dínomdánomot tartsanak, agybaj.

2020. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen. Ingyen kaja stb...
2020. ápr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki ilyen, akkor veled van a gond. Nem kedvelnek őszintén, azért nem kívánt a társaságod. Egyáltalán nem ilyen minden ember, ahol kölcsönös a barátság/szimpátia nincs ilyen probléma.
2020. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném, ha így ragadnának rám a rokonok, barátok.!
2020. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Isten ments, hogy a nyakamra járjon bárki is. Én sem szeretek házalni. Csináljunk közös programot HA van kedvünk, aztán menjen mindenki szépen haza.
2020. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Többen írták, hogy valószínűleg nem kedvelnek téged, azért nem írnak vissza. Mondjuk nem is csodálom, engem is idegesítene, ha valaki folyamatosan baszogatna, hogy írjak, találkozzunk. Szerintem fogd vissza magad egy kicsit, foglalkozz a saját dolgoddal, és ne akarj folyton mindenkihez vendégségbe menni.
2020. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Most csak lesek miket írtok :) nő vagyok,nem kajálni mennék,már ritkán merem írni hogy találkozzunk,de akkor ugy fogalmazok hogy jöhetnétek vagy mennénk, én örülnék legjobban ha rendszeresen jönnének,de a kutya se jön hozzánk,mert utazni se veszi a fáradtságot senki,inkább nekünk kell, ha összejött is beszélgettünk sose ettünk,nem tudom miért kell a kajával összekapcsolni. Ugy látom minden ember igy gondolkodik. :( ez szomorú..
2020. ápr. 26. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!