Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A sógornőm állandóan kellettet...

A sógornőm állandóan kelletteti magát a párom előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mindig érdeklődik felőle. Mostanában mindig eljön hozzánk, míg egyedül éltem soha nem jött. Ha mi elmegyunk meglátogatni őket, akkor állandóan mosolyog rá, sőt!! befekszik az ágyba előtte.

Ezzel szemben engem kellemetlen helyzetbe hoz, állandóan megjegyzéseket tesz rám. Egy városban élünk. Mit tegyek?


2020. ápr. 29. 19:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Az, h kellet magát, nem a te problémád. Jelezd a párodnak h kezdjen ezzel vmit. Ellenben azt, h megjegyzéseket tegyen rám és kellemetlen helyzetbe hozzon, azt nem hagynám. Stílusfüggő hogyan reagálnék, a saját stílusával égetném be hogy milyen gyerekes amit csinál. Persze az se rossz amit írt vki, öcsitől megkerdezni a csaj társaságában h te, k.féled te ezt eleget h minden sz.r baja van?
2020. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 pedig az ő problémája, őt zavarja. Neked, nekem mindenki másnak tényleg nem a problémája.
2020. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A befekszik az ágyba előtte pontosan hogy néz ki? Nekem apósom is simán befekszik előttem az ágyba, ha ott vagyunk náluk (de náluk a nagyszoba funkcionál nappaliként), de ő akkor pizsamát visel. A csajszi ezt bugyiban és melltartóban teszi? Az öcséd mit csinál, amikor megjegyzéseket tesz rád?
2020. ápr. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!