Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonaim mindig azzal...

A rokonaim mindig azzal foglalkoznak hogy mit írok ki a facebookra,és nem azzal hogy egy levelet osztottam meg amit egy Titanilla nevű lánytól kaptam,szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Miért nem azzal törődnek a rokonaim aki zaklatott engem egyszer egy levélben és miért inkább azzal foglalkoznak hogy én ezt kiírtam a facebookra?

2020. máj. 20. 12:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 A kérdező kommentje:
Egyetlen levelet kaptam valóban mert aki írta talán ezt tudja és nem akarta hogy feljelentsük szóval.de köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 24. 18:01
 102/110 A kérdező kommentje:
Nem jelentek fel semmit nem kell ismeretlenül így beszólongatni meg sértegetni mert valaki pszihiátriai beteg még nem buta nem elmebeteg nem hülye stb.Az Ensz foglalkozik a pszihiátriai betegekkel szóval hozzá fordulhatnék de nem fogok mert lesz értelmes ember is aki ezt elolvassa és nem érti miért sértegettek egy pszihiátriai beteget aki nem tehet róla hogy az!
2020. máj. 24. 18:04
 103/110 A kérdező kommentje:
De köszönöm annak aki segített a válaszát nagyon sokat segített.
2020. máj. 24. 18:05
 104/110 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem értem miért vagy így kiakadva, mert tulajdonképp egy állásajánlatot kaptál...


Ha érdekel a dolog, akkor felhívod a számot, ha nem, akkor meg megy a papírhulladék közé a levél. Nem kell ezt túlgondolni.


A rokonaid meg jól teszik, hogy figyelik a tevékenységed.

2020. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 A kérdező kommentje:
Állásajánlatot persze levélben és egy 30év körüli lánytól,talán annak a lánynak valami köze lehet ehez az álláshoz??Tényleg nem értem mért véditek úgy a levél íróját és mért csinálok én büncselekményt ha egyszer szóban megköszönöm neki a segítséget.
2020. máj. 24. 18:14
 106/110 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó már ezer éve, hogy zaklatás történt-e. Hanem az, hogy a kérdező zaklatásként élte meg. Amiről utóbb kiderült, hogy a betegsége miatt lehetett.


Én azt javasolnám így, hogy a betegségedről tanulj minél többet, és lehetőleg vedd igénybe szakember segítségét is!


Jelenleg ez a kérdés, és a helyzeted is azt bizonyítja, hogy sajnos nagyon irreálisan látod a közeledben a történéseket. De nem lehet hibáztatni, mert sajnos ez ilyen betegség. Enyhíteni lehet, és akár képes lehetsz teljes életre. De ehhez kelleni fog a szkmai segítség, és az, hogy tudatos leszel a betegségeddel.

Javaslom a könyveket, cikkeket, egyetemi anyagokat. Érdemes megtudni mindent, mert csak úgy tudsz beilleszkedni a világba, ha megérted, mik azok a dolgok, amikben te különböző vagy, amit te másképp élsz meg, mint mi.


Titanillát pedig felejtsd el!

Nehéz ezt így mondani. Mert ehhez pont az kellene, hogy egy pszichológussal beszélsz erről (tehát egy szakemberrel), aki megérteti veled, hogy ő nem üldöz, hanem csak egy átlagos buta ember, aki nem képes együttérezni sérült embertársaival (valószínűleg a saját életvezetési problémái miatt).


Tehát jelenleg a legnagyobb veszélyt rád saját magad jelented. Nehéz mit mondanom, mert ehhez szakember kell. Ő az, aki ki lett képezve rád, és ő fog tudni rávezetni dolgokra.


Kitartást, és küzdj erősen! Képes vagy elérni, amit akarsz! Tudatosan!

2020. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 anonim ***** válasza:
79%
Az ENSZ-hez fordulni egy állásajánlat miatt? Anyámborogass!! 😂😂😂😂😂😂😂
2020. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/110 A kérdező kommentje:
Nem amiatt másmiatt de ti egészséges emberek ezt úgysem értitek meg.
2020. máj. 24. 19:03
 109/110 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm a választ megyek szakemberhez ha vége lesz a vírusnak addig sajnos nem tudok még nem kapok időpontot hozzá.
2020. máj. 24. 19:04
 110/110 Savlekotő ***** válasza:
100%

A felírt gyógyszert rendesen szedd akkor nem lesznek ilyen kitöréseid.

70F

2020. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!