Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonaim mindig azzal...

A rokonaim mindig azzal foglalkoznak hogy mit írok ki a facebookra,és nem azzal hogy egy levelet osztottam meg amit egy Titanilla nevű lánytól kaptam,szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Miért nem azzal törődnek a rokonaim aki zaklatott engem egyszer egy levélben és miért inkább azzal foglalkoznak hogy én ezt kiírtam a facebookra?

2020. máj. 20. 12:05
 51/110 anonim ***** válasza:
100%

(Nem tudom, írta-e már valaki.)


Kérdező, én csak egy dolgot tanácsolnék/kérnék: NE LEGYÉL BABYSITTER.

Nem tűnsz olyannak, akire kiskorú gyereket rá lehetne bízni.

2020. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
100%

ezt ne pszichiáterrel, hanem jogásszal beszéld meg!


Bár valszeg lesz olyan szerencséd, hogy az a Titanilla nem fog téged feljelenteni levéltitoksértés miatt....

2020. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 A kérdező kommentje:
Egyépként a beteg embereknek is vannak jogai,nem csak az egészségeseknek,mivel ez a levél az ő szórakozásából készült ezért nem hiszem hogy feljelent mert nem is Titanilla címét adta meg és Kis Bea néven van a levél.Egyépként meg Titanilla nevű lány utál a legjobban csak nem tudom honnét tudta a címemet és a nevemet amikor én nem tudom hol lakik és mi a vezetékneve.
2020. máj. 21. 11:30
 54/110 A kérdező kommentje:
És azért félek attól hogy utcalányokat keresnek mert egy ujságcikkből vágta ki az illető.
2020. máj. 21. 11:32
 55/110 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos paranoiában szenvedsz, remélem ismeri a pszichiátered a netes ámokfutásaidat is...
2020. máj. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 A kérdező kommentje:
Hogy milyen sok orvos van ezen az oldalon,hogy ilyen diagnózisokat állítanak fel nekem!!
2020. máj. 21. 14:02
 57/110 anonim ***** válasza:
100%

aha. És ha Kis Bea van feladóként, akkor te honnan kombináltad össze titanillával???


Ne válaszolj, csak költői kérdés volt. :-DDD

2020. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
100%
Én most már nagyon kíváncsi vagyok erre a levélre, halálkomolyan mondom. Nem tennéd fel ide is? Hátha tudunk segíteni a pontos értelmezésében.
2020. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg feltöthetnéd ide azt a levelet. Úgy látom attól félsz, hogy kvának akartak volna vele kiközvetíteni, mert az a csaj nem bír téged, kinyomozta az adataidat és ezzel állt volna rajtad bosszút. Tehát végső soron emiatt lettél "felzaklatva". Na most szerintem ez alatt a kérdés alatt már éppen elég ember van, aki teljesen független, külső szemlélőként megmondhatja, hogy szerinte kamu volt-e az állásajánlat, vagy teljesen ártalmatlan. És akkor te is megnyugodhatsz, ha azt mondjuk, hogy nincs benne semmi fenyegető. Ha meg tényleg gyanús, akkor nem érzed majd magad hülyének.
2020. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 A kérdező kommentje:
kedves utolsó köszönöm a választ.igen ettől félek amint tudom valahogy feltöltöm ide.
2020. máj. 21. 16:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!