Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonaim mindig azzal...

A rokonaim mindig azzal foglalkoznak hogy mit írok ki a facebookra,és nem azzal hogy egy levelet osztottam meg amit egy Titanilla nevű lánytól kaptam,szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Miért nem azzal törődnek a rokonaim aki zaklatott engem egyszer egy levélben és miért inkább azzal foglalkoznak hogy én ezt kiírtam a facebookra?

2020. máj. 20. 12:05
 81/110 A kérdező kommentje:
És én megkérdeztem az Angol tanárnőmet hogy ezt tényleg a barátnője írta e és azt mondta neki nincsen Kis Bea nevű barátnője.Hát ezért zaklatott fel ennyire ez a levél.
2020. máj. 24. 15:26
 82/110 A kérdező kommentje:
rendben akkor valós ez a telefonszám,jó én csak attól féltem hogy valami hamis.
2020. máj. 24. 15:27
 83/110 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle fenyegetés nincs a levélben...


Kizárólag a betegséged okozza azt, h ennek bármilyen jelentőséget tulajdonitasz!

2020. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/110 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm a válaszokat akkor megnyugottam.
2020. máj. 24. 15:31
 85/110 anonim ***** válasza:
100%
Elég zavarosan írod, de ha jól értem írt neked egy kézzel írt levelet, Kis Beaként aláírva, amiben megadott telefonszámokat különböző munkáltatókhoz. Lehet én siklottam el valami felett, de egyáltalán azt honnan tudod, hogy Titanilla küldte a levelet? Mindesetre én még mindig semmi fenyegetőt, vagy gyanúsat nem látok a sztoriban. Esetleg megkérheted valamelyik rokonodat, hogy hívja fel a számokat, hátha úgy kiderül valami. Amúgy nem korlátozták a cselekvőképességedet? Nem vagy gondnokság alatt? Egyébként nem fog levéltitok megsértéséért senki beperelni, mert fogalmilag nem ez a bűncselekmény. Aki levelet kap, az megoszthatja a tartalmát, a levéltitok arra van, hogyha valaki megszerzi a másnak szánt levelet és azt közzéteszi, megszerzi, felbontja, stb. az bcs.
2020. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/110 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.Nem vagyok gondnokság alatt.értem ez megnyugtatott köszönöm a választ.
2020. máj. 24. 15:38
 87/110 A kérdező kommentje:
Az zaklatott fel hogy nem az Angol tanárnőm barátnője akart így segíteni hanem egy lány akinek csak a keresztnevét tudom,és szerintem jót szórakozott rajta merthogy én akire gondolok Titanilla a nevét nem írta le hanem Kis Beaként írta.Valószínű hogy valahonnan régebbről ismer engem ez a Titanilla,csak én nem tudom honnan.
2020. máj. 24. 15:41
 88/110 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam azt hogy a telefonszámok nem igaziak hamisak.Mert szerintem fel akart zaklatni hogy egy ilyen levelet írt nekem azzal hogy én nem tudok neki válasz levelet küldeni,mivel ezt a címet megnéztem közel van hozzánk és nem létezik a lakcíme szerintem.
2020. máj. 24. 15:43
 89/110 anonim ***** válasza:

[link]

A google névjegyen a 20-as számuk szerepel amit megadtál, a többi egy tudakozó oldalon szerepel, de szintén ehhez az intézethez tartozik/tartozott. Máskor nyugodtan rákereshetsz a számra te is, ha ilyen fordul elő, nem kell mindenben a rossz szándékot keresni.

Amúgy miért csak az angol tanárod barátnője lehetne? Lehet , hogy egy középiskolai tanárod barátnőjének eszébe jutottál mikor meglátta a hirdetést (bár azóta költözhettél).

Mondjuk valószínűleg nem akarta felfedni a kilétét, de ha őszinte volt, akkor megtalálhatod a facebook profilját - mivel az ismerősök ismerőseit ajánlhatja neked a facebook, ha az illető engedélyezi a profilja megtalálását.

/ 01:11-es #46-os válaszoló

2020. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/110 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Ezt tényleg érdemes megnézni,meg elis mehetnék az igazi címére megköszönni neki ezt a levelet és akkor tudnám kiről van szó,ha eszembe jut.köszönöm a válaszokat.Bár azt furcsálom hogy emeletszámot nem adott meg a címében és az úttestre mutat a házszám amikor a térképet néztem.
2020. máj. 24. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!