Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonaim mindig azzal...

A rokonaim mindig azzal foglalkoznak hogy mit írok ki a facebookra,és nem azzal hogy egy levelet osztottam meg amit egy Titanilla nevű lánytól kaptam,szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Miért nem azzal törődnek a rokonaim aki zaklatott engem egyszer egy levélben és miért inkább azzal foglalkoznak hogy én ezt kiírtam a facebookra?

2020. máj. 20. 12:05
 61/110 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lefotózhatnád, és feltölthetnéd pld. kepkuldes.com-ra, aminek a linkjét ide kiteszed.
2020. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
100%

Visszatérő látogató vagyok itt, de ilyet még én se láttam. :D


"Titanillának nincsenek gyerekei mivel 30éves úgy mint én"

Anyám 36 évesen szült...


A többi hülyeségre most nem tudok reagálni, mert a röhögéstől mindjárt meghalok. :D


Amúgy én is kíváncsi lennék arra a levélre. Hátha pontosabb képet kapok a sztorival kapcsolatban.

2020. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa kérdező, eltűntél, mi meg várjuk a levelet :(
2020. máj. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/110 anonim válasza:
21%

Itt meg milyen káosz van!?

Na, jó. Tisztáznunk kéne pár dolgot. Minek bánják itt a legtöbben a kérdezőt, ha beteg?

Van köztetek orvos? A kérdező mondta hogy pszichológushoz jár, nem tudjuk mi miatt és mióta. Nem hinném hogy bárki közületek jártas volna a szellemi betegségekben. Ezt bízuk az igazi orvosokra.

De térjünk a lényegre:

Kedves kérdező,

kapott oldalt, honnan megtudja osztani azt a levelet. Amíg nem tudjuk el olvasni, addig nem is tudunk segíteni! Az se ártana, ha megtudnánk miért kell pszichológushoz járnod.

Lehet hogy csak be beszéled magadnak, hogy zaklat ez a hölgy.

2020. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló nagyon köszönöm ezt a választ.Skizofrén betegségem van 14éves koromtól.Igen valóban nem ártana tudnotok miről szól a levél,de hogy lefényképezzem és elküldjem egy olyan oldalon keresztül amit én nem ismerek és soha nem használtam és nem tudom hogyan használjam.
2020. máj. 24. 14:10
 67/110 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy skizofrén vagy, az durva, pláne a szakmádhoz. Amiket ajánlottunk képmegosztók magyar nyelven leírják, hogyan kell megosztani, lépésről lépésre. Ugyanúgy anonim, mint a gyakori. Nem értem, miért nem osztod meg, ha facebookra már úgyis kitetted. Lefényképezve már le van, csak fel kéne tölteni.
2020. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb a betegségeddel kezdd a mondanivalódat! Sokat segítene megérteni, hogy mi történik veled, mit szeretnél. Jobban tudnánk segíteni.
2020. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
100%
És qkkor én kérek elnézést, hogy ilyesmire gyanakodtam...😂
2020. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel, hogy elmondtad a skizofréniát, minden a helyére került, mint sokan céloztak rá. A rokonaid reálisabban látják a helyzetet, mint te érzékeled, és érted aggódnak! Valószínűleg a levél semmi aggodalomra nem ad okot, de ez nem derül ki, míg nem látjuk.
2020. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!