Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A rokonaim mindig azzal...

A rokonaim mindig azzal foglalkoznak hogy mit írok ki a facebookra,és nem azzal hogy egy levelet osztottam meg amit egy Titanilla nevű lánytól kaptam,szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Miért nem azzal törődnek a rokonaim aki zaklatott engem egyszer egy levélben és miért inkább azzal foglalkoznak hogy én ezt kiírtam a facebookra?

2020. máj. 20. 12:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
100%
És drága, ugyan mitől érzed magad feljogosítva rá, hogy te meg az egészségeseket sértegesd?
2020. máj. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 A kérdező kommentje:
Én csak azt írtam nem sértegetek más beteg embert ha tudom hogy az ez nem jelenti azt hogy én az egészségemet sértegetem.
2020. máj. 20. 19:19
 43/110 anonim ***** válasza:
89%
Drágaságom, már ne haragudj, de húzz innen a fenébe gyógyulni!!! Képtelen vagy a kommunikációra! Fogadjunk, a levelet is magadnak írtad?!
2020. máj. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 anonim ***** válasza:
100%

Most már hirtelen szegény beteg ember vagy? Nem sokkal előbb még tagadtad, hogy bármi bajod is lenne, kifejezetten megsértődtél, mikor felvetették, hogy mentális problémáid lehetnek és kezeltetni kéne magad. Na, most akkor hogy is van ez?

Amúgy pedig igen, sértegetted az egészségest. Egy mondatot sem tudsz helyesen értelmezni (5 éves gyerek mióta 5 db gyerek?!). Ráadásul szerinted beteg gyerekeket hoztam a világra. Sértegettél.

Akkor most visszalövök: határozottan örülök és támogatom azt a döntésedet, hogy nem szülsz gyereket. Ilyen szörnyen súlyos mentális betegséggel nem szabad szaporodni.

2020. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/110 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Itt még mindig senki sem akar sértegetni téged, de ha egyszerűen olyan buta vagy, hogy a problémádat nem tudod feltenni egy egyszerű kérdésben, akkor mi a francot csináljunk veled?

Amíg fogalmad sincs mit szeretnél, nem tudod elmondani, hogy mi történt veled, mi a bajod, addig semmi értelme nem volt kiírnod a kérdést.

2020. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
100%

Van az, amikor az ember azt hiszi kamu, meg amikor reméli, hogy az...

- A rokonaid azért foglalkoznak a facebook postoddal, mert nyilvánossá tetted számukra. Ha nem akarod, hogy foglalkozzanak vele akkor ne tedd a postod számukra láthatóvá

- A rokonaid (és mi, olvasók) azért nem Titanilla zaklatásával foglalkozunk, mert Titanilla jogi értelemben nem zaklatott téged, és úgy néz ki ezt postai levél formájában teszi. Én feltételezem, hogy szórólapozasról van szó, vagy mikor pár éve állást kerestél bent maradtál egy adatbázisban és küldtek nekeked levelet az elérhető munkáról, de a leírtak alapján ezt nem tudom jól megítélni

- A rokonaid (velem együtt) nem értik, miért van akkora hatással az életedre egy postai levél, hogy dühösen kiírd facebookra, különösen a levél tartalmát ismerve. Ezen normalis ember nem akad ki, nem lát benne fenyegetést.

Ha valaki több alkalommal veszi fel veled a kapcsolatot, akkor mondd, hogy nem érdekel az ajánlat, vagy egyszerűen dobd ki a levelet. Zaklatás az, amikor több alkalommal személyesen vagy telefonon keres fel akaratod ellenére (ezt persze közölni kell a zaklatóval is), vagy valamilyen platformon az életed fenyegeti, esetleg obszcén/erotikus tartalmú a feled irányuló kommunikációja.

A válaszolók azért akadtak ki, mert a kommunikációd csapongó, a szöveged nem koherens, a válaszaidban egyértelmű dolgokban tévesztesz, és némely írásaid ellentétben állnak egymással. Ezzel nem bántani akarunk, hanem nem tudunk hatékonyan segíteni, mert nem lett jól leírva a probléma, emiatt a helyzetet nem tudjuk jól felmérni. Ezt tetézve az építő kritikára támadsz.

Személyes vélemenyem szerint, nagyon jó, hogy jársz szakemberhez, de paranoid tünetekre utalnak az eddigi megnyilvánulasaid. Szerintem nyugodtan beszélhettek az orvosoddal erről a kérdésről, és hogy milyen érzelmeket váltott ki belőled.

2020. máj. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ kedves utolsó azt hiszem te tudtál olyan választ adni amire vártam köszönöm.
2020. máj. 21. 06:43
 48/110 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve felvet jogi aggályokat, hogy egy magánlevelet kitett nyilvánosba. Levéltitok sértés, asszem...
2020. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezt majd megbeszélem a pszihiáteremmel azt hiszem.
2020. máj. 21. 10:14
 50/110 A kérdező kommentje:
Amúgy az a lány olyan címet adott meg ami nem létezik és az Angol tanárnőmnek nincsen Kis Bea nevű barátnője.
2020. máj. 21. 10:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!