Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a keresztapámnak,...

Elmondjam a keresztapámnak, hogy a keresztanyám megcsalja?

Figyelt kérdés
100%-os biztos forrásom és bizonyítékom van, amiből az is kiderül számomra, hogy nem tud róla, szóval nem nyitott házasságban élnek. Amióta megtudtam, nem nagyon tudom, hogy mit tegyek. Keresztapám nagyon szereti, eltartja és neki tuti nincs nője.

2020. aug. 2. 16:02
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
De nem fair, hogy át van verve. Ma estig ki kell találnom, hogy mi legyen.
2020. aug. 2. 16:30
 12/39 anonim ***** válasza:
9%
Azt te csak hiszed, hogy at van verve.
2020. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
77%

Én elmondanám… attól hogy nem az én magánügyem attól még ti válaszolok sem örülnének neki higy valaki tudja hogy a nejetek/férjetek megcsal és nem mondják el nektek… ha most elmondod nem rabolják egymás és a saját idejüket.

A keresztapud meg talál majd egy értelmesebb nőt aki remélhetőleg nem csalja majd meg 😊

2020. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
7%
11 Nyugodtan kérdező, szerintem megint ismétli a történelem önmagát.
2020. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
15%

Fénykép és telefonbeszélgetés. És ezekhez hozzájárultak? Ha nem akkor még ők perelhetnek majd téged. Mindkettőt csak engedéllyel lehet készíteni/rögzíteni.

Másik, ne avatkozz bele a mások dolgába, még a szüleid életébe sincs beleszólásod, nem hogy a keresztszüleidébe.

2020. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
11%

És te azzal töltöd az idődet, hogy utánuk kémkedsz és fotózgatod őket? :D

Miért nem mész akkor inkább magánnyomozónak, és akkor jó pénzért csinálhatnád ugyanezt, és nem is unatkoznál ennyire.

2020. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%

Imádom ezeket a "nem a Te dolgod válaszokat"...

Onnantól kezdve pedig Ignis az Ő dolga is, hogy tudomást szerzett róla...

Csak, hogy egy okot említsek, hogy miért is, például azért, mert ha nem mondja el, akkor egy olyan embernek kényszerül nap mint nap hazudni, aki fontos neki.

2020. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
3%

#17 Itt nem erről volt szó, hanem hogy a kérdező leskelődik utánuk, és hangfelvételeket meg lesifotókat készít róluk.

Kíváncsi vagyok, te hány lesifotón látnád magadat szívesen.

2020. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
19%

17!


Nem, nem az ő dolga. Ez a keresztszülők dolga.

2020. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
84%

Miért lenne a kereszszülők dolga? Én örülnék, ha valaki felvilágosítana arról, hogy a feleségem/barátnőm megcsalt. Így hamarabb tudnék nélküle új életet kezdeni. :)


Milyen jó, hogy egyesek szerint normálisnak számít a megcsalás...

2020. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!