Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elmondjam a keresztapámnak,...

Elmondjam a keresztapámnak, hogy a keresztanyám megcsalja?

Figyelt kérdés
100%-os biztos forrásom és bizonyítékom van, amiből az is kiderül számomra, hogy nem tud róla, szóval nem nyitott házasságban élnek. Amióta megtudtam, nem nagyon tudom, hogy mit tegyek. Keresztapám nagyon szereti, eltartja és neki tuti nincs nője.

2020. aug. 2. 16:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
88%

Akik szerint ne szóljál, azok mind magukból indulnak ki,

azaz ők is csalják a pasijukat!!

2020. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
6%
Vagy inkább akik szerint helyes dolog ez a kémkedés a másik után, azok mind sz*rkeverőgépek. :)
2020. aug. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
32%

20!


Apámat a felesége a megismerkedésük óta csalta.

Anno elkövettem azt a hibát, hogy elmondtam neki. Na nem szándékosan, nem is gondoltam hogy megcsalásról van szó, akkoriban olyan fiatal voltam, azt se tudtam mi az. Nem hitte el. A nő meg persze tagadott. Később, ahogy idősebb lettem, rájöttem hogy miről van szó, mint csinál az asszonyka. Próbáltam apámnak sugallani a dolgokat, de nem hitte el. Mindig volt valami kifogás. Aztán egyszer megoldottam, hogy véletlenül éppen akkor érjünk haza, amikor kell. Felreerthetetlen helyzet, hatalmas balhé. Másnap elvették a kulcsomat és apám azt mondta, nem vagyok többe a lánya. Jelenleg olyan 40 éves házasok.

2020. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
88%

#23.


És szerinted ez az általános?

Ez az egyszeri tapasztalatot nem reprezentatív, nem jelent semmit...


Amúgy jól jártál, ilyen szülővel jobb ha nem tartja az ember a kapcsolatot.

2020. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
35%

24!


Nem, nem általános. De nem is egyedi eset. Rengeteg kapcsolat van, ahol az egyik fél mindent elnéz a masiknak, csak mert szereti vagy nincs hová mennie. Kicsit olvasgass itt, és majd meglátod.


Valóban, nem hiányzik az apámmal való kapcsolat, csupán kva kellemetlen volt éveken át magyarázkodni, miért nem beszélünk, ugyanis elég ismert ember volt a városban, a nevemből pedig azonnal rájöttek, hogy rokonok vagyunk.

2020. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
73%
Elmondanam neki. Kesobb nehezebb lenne megmagyaraznom, hogy miert koptem le a feleseget, amikor szembe jott velem az utcan...
2020. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
8%
Semmi közöd nincs a keresztszüleid magánéletéhez,te kis spicli féreg.
2020. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem se avatkozz bele.
2020. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Nem tudtam, hogy mit tegyek, szóltam apunak (keresztapám bátyja) és holnap ő elmondja és megmutatja neki.

Ő is csak ezt látja a járható útnak. Mert magánélet= megbeszélték, hogy nyitott házasság és lehet menni idegenbe. Ez viszont= aljas árulás, amiről joga van tudni és azt kezd vele, amit akar.

2020. aug. 2. 21:13
 30/39 anonim válasza:
87%
20-as vagyok. Örülök, hogy így döntöttél. A legjobb út mindig a teljes igazság.
2020. aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!