Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akik nem szeretik a lagzit,mul...

Akik nem szeretik a lagzit,mulatós zenét!Elszoktatok menni a legközelebbi családtagjaitok esküvőjére?

Figyelt kérdés

Már gyerekkoromban sem rajongtam ezért az eseményért.

Legutoljára talán 14-15 éves koromban lehettem valaki esküvőjén.

Mivel soha nem iszok alkoholt így kívülálló vagyok,mivel sokan ilyen eseményeken isznak alkoholt,ki kevesebbet ki többet.

Aki kevesebbet isznak,azok többnyire táncikálnak a mulatós zenére,amit gyűlölök.Meg táncolni sem szoktam.Úgy vagyok vele,hogy az tánc az egy művészet,pl versenytánc,revütánc,rúdtánc,stb ezekkel nincs bajom.

De csak úgy ugrabugrálni tehetség nélkül nekem nagyon gáz.

Akik meg már nagyon sokat ittak,többnyire az asztal felett ülnek,vagy énekelnek.Tehát értelmes párbeszédre nem nagyon van kilátás.


Az öcsém is hasonló,és mikor gyerekek voltunk,legutoljára szinte rajtunk kívül mindenki "vonatozott"

Azt hiszem így hívják azt mikor egymásba kapaszkodnak az emberek és körbe-körbe mennek.


Tini koromban sem jártam sosem szórakozóhelyre,engem ezek a tömeges rendezvények nem vonzanak.


Viszont húgom mondta,ha majd ő férjhez megy,majd szeretne nagy esküvőt,sok résztvevővel.

Az meg olyan furán veszi ki magát,ha nem mész el.

Vagy van olyan,aki csak a polgári esküvőre megy el,és a lakodalomra nem?

Mert fordítva már hallottam,hogy van,aki csak "mulatni" ment.


Ez mennyire gyakori?


2020. aug. 14. 01:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
El. Leiszom magam és szélttörök pár berendezési tárgyat, majd elvonón megbánom
2020. aug. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Én is ilyesmi vagyok :D
2020. aug. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
Mármint nem szeretem ezeket a dolgokat.
2020. aug. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
61%
Feltetelezem,8-ra jarsz suliba/munkaba. Igy kb 6-kor kelsz. Igy 22.00-kor el kell aludnod. Azt gondoljak,nem alszol el idoben,ha a neten logsz talan.
2020. aug. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
4) bocs,ezt nem ide szantam. Remelem torlik. :/
2020. aug. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan események, ahová nem azért megyünk, mert szeretjük, pl meghalnak a szüleid nem mész el a temetésre mert nem szereted a temetéseket? Ha a húgod olyan lagzit szeretne, ahol lakodalmas zenét játszanak, max nem táncolsz, de szerintem nagy sértés lenne nem elmenni. Ne rontsd el az örömét...
2020. aug. 14. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Temetésre sem szoktam menni,csak a nagyon közeli rokonok esetében.
2020. aug. 14. 05:32
 8/41 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A legutóbbi esküvőn, amin voltam sok retró zene volt, de ami olyan lagzis-mulatós a fogalmaim szerint, az nem. Ha a rokonomat kedvelem és meghívott, akkor is elmennék, ha utálom a mulatós zenét.
2020. aug. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
87%

Ha elfogadod a meghívást és elmész, akkor ott illik úgy viselkedni, hogy az a meghívónak tessen, vagy ne menj el.

Az nagyfokú udvariatlanság, ha tüntetően félrevonulsz, szabadkozol, hárítasz, azzal elrontod nem csak a meghívó kedvét, hanem a vendégek hangulatát is.

Tehát, ha elmész, ne legyél illúzió romboló és nehogy te legyél az utálatos kép a falon, akitől mindenki elfordul.

2020. aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem muszájból elmegyek igyekszek jót kajálni. És nem sokáig maradok. De legjobban annak örülök, ha nem vagyunk meghívva 🙂
2020. aug. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!