Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akik nem szeretik a lagzit,mul...

Akik nem szeretik a lagzit,mulatós zenét!Elszoktatok menni a legközelebbi családtagjaitok esküvőjére?

Figyelt kérdés

Már gyerekkoromban sem rajongtam ezért az eseményért.

Legutoljára talán 14-15 éves koromban lehettem valaki esküvőjén.

Mivel soha nem iszok alkoholt így kívülálló vagyok,mivel sokan ilyen eseményeken isznak alkoholt,ki kevesebbet ki többet.

Aki kevesebbet isznak,azok többnyire táncikálnak a mulatós zenére,amit gyűlölök.Meg táncolni sem szoktam.Úgy vagyok vele,hogy az tánc az egy művészet,pl versenytánc,revütánc,rúdtánc,stb ezekkel nincs bajom.

De csak úgy ugrabugrálni tehetség nélkül nekem nagyon gáz.

Akik meg már nagyon sokat ittak,többnyire az asztal felett ülnek,vagy énekelnek.Tehát értelmes párbeszédre nem nagyon van kilátás.


Az öcsém is hasonló,és mikor gyerekek voltunk,legutoljára szinte rajtunk kívül mindenki "vonatozott"

Azt hiszem így hívják azt mikor egymásba kapaszkodnak az emberek és körbe-körbe mennek.


Tini koromban sem jártam sosem szórakozóhelyre,engem ezek a tömeges rendezvények nem vonzanak.


Viszont húgom mondta,ha majd ő férjhez megy,majd szeretne nagy esküvőt,sok résztvevővel.

Az meg olyan furán veszi ki magát,ha nem mész el.

Vagy van olyan,aki csak a polgári esküvőre megy el,és a lakodalomra nem?

Mert fordítva már hallottam,hogy van,aki csak "mulatni" ment.


Ez mennyire gyakori?


2020. aug. 14. 01:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
El szoktam menni, sőt, tipikus falusi lagziba is voltam már, mert a párom rokona volt és meghívott. Táncolni nem szoktam, ilyen zenére én nem tudok és a kedvem sem jön meg, de szerencsére a többieket ez nem zavarja
2020. aug. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
90%

Én se szeretem, de eszembe se jutott volna közeli rokon/ jóbarát lagzijára nem elmenni emiatt. Találtam társaságot, beszélgettünk, ettünk egy jót, a zenét meg hát tűrtem.

Nekünk emiatt nem is ilyen esküvőnk volt, nem volt élőzene, illetve délután volt, és nem este. (férjem se szereti a lagzit)

Húgom mondta, hogy jó-jó, de neki lagzija lesz. Legyen. Én ott leszek, még ha nem is szeretek táncolni :)

2020. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
80%

Te most szívatsz minket?

Vigyél magaddal egy mp3 lejátszót és fülhallgatón hallgass Bartókot vagy Muszorgszkijt...

2020. aug. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen elmennék a testvérem esküvőjére, lagzijába, akármilyen zene is lesz. Nem te rólad szól! Nem te kedvedre lesz minden! Nincs olyan esküvő, lagzi, ahol minden mindenkinek jó lenne.

Én is voltam olyanon, ahol valami nem az én ízlésem volt, ettől még jól éreztem magam.

2020. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%

Most 3 hét múlva lesz húgom esküvője. Lesz vőfély ,dj ,étterem vezető tesóm volt osztály társa.

Mi csak 2en vagyunk testvérek. Anyáéknak illik ott lenni mindig melettük....na ezért én leszek a " civil főnök"ha valami nem tetszik, el kell menni valahová kocsival vendégekkel van valami(túl ivás,rosszúl lét) diszkréten én csinálom. Ergo öcséddel vegyétek fel ezt a pozíciót.

2020. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
hát egy lagziban vagy discoban nem a művésztánc a lényeg, kit érdekel? Ember kiereszti a gőzt, nem mutatványozni megy, nyugodtan lötyöghet
2020. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
67%
Még jó, hogy nem azt várod el, hogy a te introvertált nyivákolásod miatt ne tartsanak nagy esküvőt, ahol ott vannak a barátaik és szűkebb rokonaikon kívül mások is. Családi eseményen még nem voltál? Ott se éppen az atomfizikáról van szó, de nem is hiszem azt, hogy egy esküvőn ilyenekről kéne társalogni. Nem kell persze az asztal alá inni magát az embernek, de kötetlenül jól érezheti magát. Nagyon önző vagy, hogy ahelyett, hogy a testvéreddel ünnepelnél azon nyavalyogsz, hogy nem mész mert szar a zene. Képzeld, a világ nem a te ízlésed körül forog, pláne valaki másnak az esküvőjén. Gáz vagy.
2020. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
90%
Én sem szeretem ezeket, nem is volt lagzim. Ez nem baj. A húgomnak, ha lesz, akkor el fogok menni és ki fogom bírni mondjuk este 8-9 felé megyek majd csak haza. Mert ez a nap nem rólam szól, hanem róla, azt akarom, hogy boldog legyen. Azzal, hogy látványosan szenvedek, vagy nem megyek csak megsérteném. Nekem ér annyit, hogy ne tegyem.
2020. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
85%

Enbereld meg magad. Ma mar nagyon masmilyn is tud lenni egy eskuvo mint gyerekkorodban. Masreszt amit gyerekkent meg esetleg nem erzekeltel az az hogy a lagziban nem csak a kicsit es sokat ivok vannak hanem a szinjozanok is a klikkek stb.

En is gyerekkorombol iylenekre emlekeztem aztan eletemben azota egy ilyen mulatos zenet kedvelo falusiba voltam de ott is volt egy ora olyan fllepo akiket az ifju par rendelt es igenyes muveszzene volt. Tancmuvesz az nem lehet mindenki. Miert nem tudsz elszakadni etto es azt mondani ja igen lakodalom es ott bulizas van (amibe a bulitanc a muveszt😀).


A legtobb lagziban ma mar az ifju par fogad djt es rakja ossze az o kedvenc zeneit meg esetleg egy blokkot az idosebbeknek akiknek nem feltetlenul a mai popzene a kedvencuk hanem inkabb a jo oreg petroleum lampanal maradnanak.

Ha meg vannak valami jofej barataid akkor hugoddal biztos megdumalhatod majd hogy elhivhasd 1-2 juket es igy bebiztosithatsz magadnak egy sajat kis tarsasagot.


Persze lehet hugodnak akkor majd mpndd az o vacsorajukat kifizeted vagy hasonlo.

Masik opcio ha valamennyire birod a gyerekeket akkor te vallald el a z x korosztalyra a felugyeletet es lefsktetest. Igy nem kell se innod se buliznod se vegig ott lenned hanem keszulsz jatekokkal, szaladgalsz a gyerekekkel es vegul lefekteted oket. Es szepen te is elalszol veluk😂

2020. aug. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
81%
Azért a húgod esküvői lagzijára illik elmenni, még ha nem is tetszik. Lehet ő nem.mulatóst fog kérni. Nekünk DJ volt a lagzin, kérhettünk tőle szinte bármit. Esetleg megemlítheted neki a család sz@r zenei ízlését :D
2020. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!