Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akik nem szeretik a lagzit,mul...

Akik nem szeretik a lagzit,mulatós zenét!Elszoktatok menni a legközelebbi családtagjaitok esküvőjére?

Figyelt kérdés

Már gyerekkoromban sem rajongtam ezért az eseményért.

Legutoljára talán 14-15 éves koromban lehettem valaki esküvőjén.

Mivel soha nem iszok alkoholt így kívülálló vagyok,mivel sokan ilyen eseményeken isznak alkoholt,ki kevesebbet ki többet.

Aki kevesebbet isznak,azok többnyire táncikálnak a mulatós zenére,amit gyűlölök.Meg táncolni sem szoktam.Úgy vagyok vele,hogy az tánc az egy művészet,pl versenytánc,revütánc,rúdtánc,stb ezekkel nincs bajom.

De csak úgy ugrabugrálni tehetség nélkül nekem nagyon gáz.

Akik meg már nagyon sokat ittak,többnyire az asztal felett ülnek,vagy énekelnek.Tehát értelmes párbeszédre nem nagyon van kilátás.


Az öcsém is hasonló,és mikor gyerekek voltunk,legutoljára szinte rajtunk kívül mindenki "vonatozott"

Azt hiszem így hívják azt mikor egymásba kapaszkodnak az emberek és körbe-körbe mennek.


Tini koromban sem jártam sosem szórakozóhelyre,engem ezek a tömeges rendezvények nem vonzanak.


Viszont húgom mondta,ha majd ő férjhez megy,majd szeretne nagy esküvőt,sok résztvevővel.

Az meg olyan furán veszi ki magát,ha nem mész el.

Vagy van olyan,aki csak a polgári esküvőre megy el,és a lakodalomra nem?

Mert fordítva már hallottam,hogy van,aki csak "mulatni" ment.


Ez mennyire gyakori?


2020. aug. 14. 01:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, egy esküvő pár óra, egy délután meg este... ennyit nem tudsz kibírni a tesód kedvéért?
2020. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
91%

Te se arról társalognál, biztos.


Ne menj el akkor, majd o se megy el a tiedre, akkor meg megsértődhetsz. Vagy ha csak emiatt kiakad rad a családod. Nem ertem, miert nem lehet par orat kibirni ilyen zeneben, ahol van egy csomo ember, beszélgetni is lehet. Meg mas hangszerelesben is szol az egesz, nem olyan nyomi, mint egy popslager

2020. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Nekem nem lesz esküvőm.

Nem akarok házasságot kötni senkivel,de ha így lenne,akkor sem tartanék lakodalmat.

Meg őszintén szólva,én nem sértődök meg semmin.Nem várok el senkitől semmit.

2020. aug. 14. 08:53
 24/41 anonim ***** válasza:
88%
Miféle kérdés ez? Nem azért meg esküvőre az ember mert jó a zene, hanem hogy együtt ünnepeljen egy fontos eseményt a családjával.
2020. aug. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Hát,de ha sokan vannak,nagy esküvő van,azt nem a családjával ünnepli,hanem sok emberrel.

Ha a családjával akar ünnepelni,akkor elmegy a szűk család egy vacsorára.

2020. aug. 14. 08:56
 26/41 A kérdező kommentje:

"Vagy ha csak emiatt kiakad rad a családod."


Normális családban szerintem elfogadják ha valaki másmilyen,nem pedig "kiakadnak".


Nem gondolom,hogy egy testvéri kapcsolat minősége ezen múlik.

2020. aug. 14. 09:00
 27/41 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy önző és individualista hozzáállás, nem csak te létezel ám a világon, hanem van egy család nevű mikroközösség is körülötted, akiket állítólag szeretsz. Ha szeretünk vkit, és tudjuk, hogy neki fontos egy esemény, akkor őrömmel részt veszünk rajta akkor is, ha minket annyira nem köt le az a program.


Ha úgy gondolod, hogy mindezek ellenére is neked van igazad, akkor cserébe te se várj semmit tőlük érzelmi szinten se, mert így igazságos csak.

2020. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%
Őrömmel=örömmel
2020. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint egy rosszabb van annál, ha "lagzis", mulatós zene szól egy lakodalomban, mégpedig ha nem az szól. Másfél hónapja voltam a párom unokatestvérének az esküvőjén, ahol végig lagymatag zenék mentek, kb. olyanok, amiket filmek alá tesznek be érzelgős jelentekhez. Ami oda pont jó, na de egy olyan vidám eseményhez, mint egy lagzi? Hát, borzasztó volt.


Egyébként manapság már alig örül valaki, ha hivatalos egy lagziba, mert iszonyatos költségekkel jár. Nekünk ez most 2 főre belecsúszott egy 100-asba, pedig csak másodunokatestvérnek mentünk. De közeli rokonnak, testvér, unokatestvér, vagy barátok, csak muszáj elmenni. Ha nem szeretsz mulatozni, akkor részt veszel a szertartásokon, átadod az ajándékot, kajálsz, majd valamilyen dumával kimented magad. Esetleg megvárod a menyasszonytáncot (régen azt mondták előtte nem illendő lelépni), és azután távozol. Mi is menyasszonytánc után mentünk haza, de vacsora után a menyasszonytáncig kint sétálgattunk a rendezvény helyszínét körülvevő parkban.

2020. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
83%

En ilyen embert meg nem láttam, aki nem akarja a csaladja kddveert megeroltetni magat.

En se akartam eskuvot, ilyet foleg...de akkor is elmentem ilyen lagziba, pedig tavoli unokateso volt csak..de az ember változik.

Nem ugy valtoztam, hogy odavagyok a zeneert, de a buli kedveert, lehet mehetne vegyesen, kit erdekel. Nem befolyasolja a hazassagomat es szerelmemet.

2020. aug. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!