Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ismertek olyan családot, ahol...

Ismertek olyan családot, ahol a gyerek rock-metál zenét hallgatot? A szülők viszont tiltakoztak vagy tiltani akarták, arra hivatkozva, hogy az a gonosz zenéje.

Figyelt kérdés
2020. febr. 22. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2020. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Én ismerek. A csaj teljesen kifordult felnőtt korára önmagából és egy gonosz boszorkány lett - nem ajánlom, valóban a gonosz zenéje!
2020. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos a mi családunk is ilyen. Én mint anyuka, és a férjem mint apuka rockot hallgatunk. Férjem fanatikus Metallica, AC/DC rajongó. AC/DC-t én is imádom, több koncertjükön voltunk, és megyünk. A lányom aki 18 éves utálja, és mindig tiltakozik ha otthon rock vagy hasonló zene megy. Megkaptuk tőle, hogy a sátán zenéje stb.. Tényleg nem értem, mert nem vallásos, nem kapott vallásos nevelést, és nem hálozta be semelyik vallási szervezet. De a lányom szerint ezek nem zenék hanem hascsikarás. Szerinte a komolyzene az egyetlen ami élvezhető, és hallgatni kell. Szoktunk veszekedni a zene miatt.
2020. febr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló mutassátok meg neki amit küldtem. akkor egy szava nem lehet hogy a metál sátánista :D
2020. febr. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

#4 Le leszek pontozva de elmondom miert van ez.

A metalban es rockban sokszor uvoltenek, torkuk szakadtabol, az eg fele akar. Ez olyan mint mikor egy szorny, vagy a Kaszas rohan valaki fele mert fel akarja falni vagy megolni. Vagy a herbalos ciganyok mikor be vannak allva es uvoltve rohannak feled kessel az utcan.

Vagy mely, horgo hangon enekelnek mint akit megszallt az ordog. Filmekben is latni ilyet, akkor uvoltik hogy “Elveszem a lelked, az enyem leszeeel” es igy morogva mondja mert nem onmaga. Meg szoktak metalban gitaron gyorsan jatszani, magas visito hangon, ami meg arra hasonlit hogy kiszijaznak egy padra es a fuledbe iranyitanak egy visito hangot, kinoznak, amit a satan es szolgai szeretnek.

Amiket felsoroltam, mind fiktiv lenyek es erzesek. De nem jok. Nem, nem nezek tul sok filmet. Ezek asszociaciok. Te is mikor latsz egy barna kupacot arra gondolsz hogy kaka es nem akarsz belelepni de csak csokidarab a foldon. Vagy

2020. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%

Veletlen elkuldtem, szoval

Vagy akarmi mas ami rossz ismeretet idez fel, egybol az agyad arra gondol. Uvolto emberek, meg visito magas frekvencia? Mi masra gondolnank minthogy ez egy kinzas vagy a pokolra? Nem az jut eszedbe hogy a parod melle bujnal a Balaton parton, vagy milyen jo volt mikor moziban voltatok mult heten es fagyit ettetek, vagy a barataiddal berugtatok a kocsmaban es a kedvenc focicsapatotok indulozenejet enekeltetek. Nem jo, hanem rossz erzesek, kiraz a hideg. Tudod milyen mikor libaboros a kezed ugye? De nem jo dologtol.

2020. febr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

81% Ezen kívül még ezer fajtája van a metálnak, amiben normálisan énekelnek pl...Szerintem szépen levezetted, miért félhet egy laikus ember egy általa nem ismert műfajtól.

Mondjuk amikor a hülyegyerek felveszi a Cannibal Corpse Butchered at birth mintás pólóját vagy a Marduk Fuck me Jesus-os másik jellegzetesen kedves motívummal ellátott felsőjét, én lehet belül kuncogok, hogy jaaj de kemény valaki, de mondjuk egy idősebb bácsit, vagy egy kismamát sokkolhat egy ilyen jelenség.

2020. febr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, micsoda lelki mélyszegénység már az, ha valaki egyszer hallott egy beteg, hörgős-sikítós metált, és az alapján ítél meg egy egész zenei irányzatot!

Az meg, aki képes az olyan bagatell fszságok miatt veszekedni, mint a zenei ízlés, az ugyanolyan szemellenzőssuttyó, mint a valláskárosultak.

Drop mic. Madafaka.

2020. febr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
#6 Nem lepontozni akarlak de AC DC egyáltalán nem az üvöltözős szint úgy a metallica sem. Tényleg vannak olyanok de én úgy vettem észre hogy elég sok metál szám létezik ahol nem hörögnek. És sajnos folyton azt hallom, hogy "azért nem hallgatok metált mert abban csak hörögnek nincsen dallama".
2020. febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!