Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Akik nem szeretik a lagzit,mul...

Akik nem szeretik a lagzit,mulatós zenét!Elszoktatok menni a legközelebbi családtagjaitok esküvőjére?

Figyelt kérdés

Már gyerekkoromban sem rajongtam ezért az eseményért.

Legutoljára talán 14-15 éves koromban lehettem valaki esküvőjén.

Mivel soha nem iszok alkoholt így kívülálló vagyok,mivel sokan ilyen eseményeken isznak alkoholt,ki kevesebbet ki többet.

Aki kevesebbet isznak,azok többnyire táncikálnak a mulatós zenére,amit gyűlölök.Meg táncolni sem szoktam.Úgy vagyok vele,hogy az tánc az egy művészet,pl versenytánc,revütánc,rúdtánc,stb ezekkel nincs bajom.

De csak úgy ugrabugrálni tehetség nélkül nekem nagyon gáz.

Akik meg már nagyon sokat ittak,többnyire az asztal felett ülnek,vagy énekelnek.Tehát értelmes párbeszédre nem nagyon van kilátás.


Az öcsém is hasonló,és mikor gyerekek voltunk,legutoljára szinte rajtunk kívül mindenki "vonatozott"

Azt hiszem így hívják azt mikor egymásba kapaszkodnak az emberek és körbe-körbe mennek.


Tini koromban sem jártam sosem szórakozóhelyre,engem ezek a tömeges rendezvények nem vonzanak.


Viszont húgom mondta,ha majd ő férjhez megy,majd szeretne nagy esküvőt,sok résztvevővel.

Az meg olyan furán veszi ki magát,ha nem mész el.

Vagy van olyan,aki csak a polgári esküvőre megy el,és a lakodalomra nem?

Mert fordítva már hallottam,hogy van,aki csak "mulatni" ment.


Ez mennyire gyakori?


2020. aug. 14. 01:01
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Ha atomfizikarol beszélnének veled, tudnál érdemben válaszolni?
2020. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!