Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnám az állattartó...

Hogyan tudnám az állattartó rokonaimat otthonomtól távol tartani hogy ne legyen sértödés?

Figyelt kérdés

Az a típus aki bentartja a kutyát macskát a házban vagy a másik akinek rengeteg haszonállatja van.


Ahányszor meglátogatnak vagy megyek hozzájuk mindig összeszívnak a bolháik,már elegem van ebböl,hogy mondjam meg hogy többet be jöjjenek.


Nyilván szerintük nincs bolha de nekem fura hogy mindig akkor lesz rajtam 10+ csípés ha jönnek vagy megyek.



2020. aug. 27. 11:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
99%
Hát hogy? Ha telefonál hogy jönne megmondod hogy oké de állat nélkül, mert a te házadba nem jöhet be állattal. Ha mégis odaviszi, megmondod nem jöhet be állattal, majd szépen mehetne haza. Ez sértődés nélkül igyse úgyse fog menni, a végén valszeg sehogy nem fognak majd menni látogatóba főleg ha eddig ezt szokták meg hogy jöhetnek állatostul. Nem értem egyeseknek felnőtt létükre miért olyan nehéz nemet mondani. Nekünk nincs állat se az udvaron se házon belül. Ha most ideallitana egyik rokon mondjuk a kutyájával, szemébe mondanám hogy mi nem tartunk állatot a házban, ez alól az ő kutyája sem kivétel és mehetne haza kutyával együtt akár sértődötten, de hát én házam én szabályaim.
2020. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

Ha lehet, vizsgáld meg az állataik szőrét egyedül, de ha biztos vagy a dolgodban, akkor egyenesen ezzel kezdheted, hogy megmutatod nekik. Ha találsz bolhákat - hívjad őket oda, hadd lássák, hogy igazat beszélsz.

A haszonállatokat csak megemlítetted, de nem írtál róluk többet. Velük mi a baj?

2020. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

2 rokonom is van akik idehordják a bolhát.


Nem engedem be az állatukat de így is elöfordul hogy látogatásuk után másnap viszketek és teli vagyok csipessel.


Ha meg náluk megyek akkor garantált.

2020. aug. 27. 11:27
 4/30 A kérdező kommentje:
Utána meg idekeskedek hogy megfogjam vagy kiírtsam mielött elszaporodik.
2020. aug. 27. 11:28
 5/30 anonim ***** válasza:
35%
Már mégis hogy szaporodna el, ha nálad nincs állat?
2020. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

6# el tud szaporodni, hisz a kérdezőnek van vére. De még ha nem is szaporodik, amíg életben van a bolha, addig csíp.


És ez igazságtalan. Nekünk is van cica, de szándékosan nem engedjük ki, pont a bolhák miatt, mert mi sem szeretjük.


Kérdező, őszintén kellene, másképp nem hiszem, hogy megy.

2020. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Hogy lehet az, hogy őket nem csípi? Ők bírják, megszokták? Legutoljára kisgyerekként a háború után láttam bolhát kb. 1946-ig. Utána csak képen.
2020. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem unod még? Tegnap is törölték a kutyás kérdésed. Valószínűleg előbb-utóbb ezt is fogják.
2020. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem fog az emberek elszaporodni, ha naponta legalább 1x fürdik, jobb ha tőlem tudod
2020. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
69%

Emberbolha a nyugati fejlett civilizációban szinte már nincs is.


Az is elképzelhető, hogy szőr allergiád van.


Hogy néz ki a csípés? Azt amúgy éreznéd hogy mászik rajtad!

2020. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!