Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan tudnám az állattartó...

Hogyan tudnám az állattartó rokonaimat otthonomtól távol tartani hogy ne legyen sértödés?

Figyelt kérdés

Az a típus aki bentartja a kutyát macskát a házban vagy a másik akinek rengeteg haszonállatja van.


Ahányszor meglátogatnak vagy megyek hozzájuk mindig összeszívnak a bolháik,már elegem van ebböl,hogy mondjam meg hogy többet be jöjjenek.


Nyilván szerintük nincs bolha de nekem fura hogy mindig akkor lesz rajtam 10+ csípés ha jönnek vagy megyek.



2020. aug. 27. 11:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%

Hiába pontozgattok le, attól még nagyon is lehet bolhás egy ember és át is viheti másra. Nyilván nem a tiszta, igényes házakban kell keresni, de nem is mondta senki, hogy a kérdező rokonai ilyenek.


Kérdezőnek: ágyi poloska kizárható amúgy? Nem szoktak erősebben, sűrűbben megjelenni a csípések?

2020. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
76%

Mi egyszer egy kóbor kutyát hoztunk haza és bizony bolhásak lettünk.Pedig igényesek vagyunk. Hiába nem volt a kutya bent csak 1 napig utána még hetekig míg ki nem irtottuk őket,csíptek össze vissza. A bokánk szörnyen nézett ki.

Aztán volt olyan is hogy egy macskákat tartó kolléganő a ruháján bevitte az irodába,szóval hagyjuk ezt a nincs bolha dolgot.

Mond meg kerek perec hogy így nem szívesen találkozol velük. Eleve nem is értem,hogy nincs valakinek igénye arra,hogy kezelje az állatait,vagy magát.

A rokonokat valószínűleg azért nem csípi többet mert ott vannak az állatok és elsősorban belőlük táplálkoznak,viszont nálad nincs állat,így maradsz te.

Nem mellesleg egy sor betegséget el lehet kapni így,nézz utána.

2020. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ágyi poloska mert nappal is elöfordult csipés amig leültem gép elé,hirtelen nagyon viszket és már ott a nyoma.
2020. aug. 27. 12:28
 24/30 A kérdező kommentje:
A bolha egyáltalán nem kipusztult élölény. Ahol állat van,ott bolha is. Folyamatosan kezelniük kellene bolha ellen
2020. aug. 27. 12:29
 25/30 A kérdező kommentje:

Nekem is a bokámat ette össze. 6 db van lábfejen és bokán. 1 db kicsit feljebb.

Közepes viszketés de megállom

2020. aug. 27. 12:39
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyi poloskánál nekem is felcsillant a szemem, de azonnal eszembe jutott, hogy csípések csak akkor vannak, amikor az állatok közelében van a kérdező.
2020. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Legutobb 5 hete volt csípés pont amikor náluk voltam, és otthon már csípett de sikerült elkapni elpusztitani a bolhát.


De most itt voltak tegnap erre megint csípett vmi...

2020. aug. 27. 13:22
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekünk is sikerült beszerezni párat, ezzel kezeltem a lakást: [link]


Két vagy három lefújás után eltűntek, bár előre szólok a szer elég büdös.

Amúgy javasolnám az állatot tartónak, hogy kezeljék a jószágaikat, azoknak se jó, hogy állandóan vakaróznak.

2020. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Igen bolha lesz az, olvastam előszeretettel csipik a lábat és bokát nekem azt ette össze, a combom alatti részeken van minden csipés
2020. aug. 27. 14:57
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Vigyél nekik ilyet ajándékba.

[link]

Bármelyik állat gyógyszertárban kapható.

2020. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!