Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy mondjam meg anyáméknak,...

Hogy mondjam meg anyáméknak, hogy nem tartok igényt bizonyos igénytelenül ronda és gonosz rokonokra? Semmilyen kapcsolatot nem akarok, nekem ők senkik.

Figyelt kérdés
Az egyik a nagynéném, aki hihetetlenül leégetett a szalagavatómon. Igénytelen, szakadt ruhába jött, mintha a függönyt csavarta volna maga köré és egy kitaposott sportcipő volt rajta (és nem, nem szegény nő, hatalmas házuk van, bőven fel tudott volna öltözni elegánsan, ha akar). "Ajándéknak" ehetetlen, égett kaját hozott, repült is a kukába, egy falatot nem lehet belőle megenni. Úgy érzem, szándékosan alázott meg az iskola előtt, amennyire lehet, kerültem is már az ünnepségen. Se őt, se a gyerekeit (egy kivétellel) nem szeretem, mindenkinél többre tartják magukat, erőltetik a politikai nézeteiket és bigottak is. A másik a nagybátyám, de ő legalább nem erőltet semmilyen kapcsolatot, kölcsönösen nem létezünk egymásnak, lassan tíz éve nem találkoztunk és ez így is marad. Szeretném, ha anyámék megértenék, hogy egy szándékosan igénytelen, gonosz és ronda rokonra én igényt nem tartok, engem többé nem éget le nyilvánosan.

2020. okt. 13. 12:32
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Ki hőbörög és oktat ki embereket? :D Ez a GYK családi kategóriája, pont az ilyen témáknak kitalálva, igen, a családi problémáknak. Passzol a téma. Nem kell kommentelni, ha nem tudsz értelmesen. Jó kategóriában van a kérdés, ez a fórum pedig tudtommal beszélgetős.
2020. okt. 13. 13:27
 22/39 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sem tiszta, hogy mit vársz tőlünk? Csoportosan szidjuk tök ismeretlenül a nagynénédet? Anyádnak valamiért fontos lehet, hiszen meghívta, őt győzködd!
2020. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Mi nem tiszta? 16-os kötekedik, arra lett reagálva. Csoportos szidást pedig hol láttál, hogy vártam volna?
2020. okt. 13. 13:30
 24/39 anonim ***** válasza:
55%

Tévedsz, a Gyakori NEM BESZÉLGETŐS fórum, ez a szabályzatban is le van írva.

Változatlanul nem értem mit akarsz? Mi a kérdés?

Mert amit kérdésnek álcázol, az csak egy köpködés.

2020. okt. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Ahol kérdés van, és arra válaszok jönnek, az mi, ha nem beszélgetés? :)


Az, hogy anyám is lássa át, milyen ember. Rajta kívül már mindenkinek leesett, ahogy viselkedik mindenkivel. Ha meg nem írtam volna részletesen, akkor meg az lenne a probléma, hogy nem adtam meg elég infót, hogy véleményt alkothassatok...

2020. okt. 13. 13:34
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire megoldás, hogy ha beállítanak bármikor, szobádba zárkózol (ha van saját szobád) vagy elméksz könyvtárba pl. amíg el nem mennek (ha könyvtár-nyitvatartási idejében jönnek például)
2020. okt. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Jaa és közlöd anyáddal indulatmentesen, hogy nem szeretnél velük beszélni, jópofizni, ha jönnek.
2020. okt. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted ki a retkes löfüttyöt érdekelt, hogy ki a te rokonod? Fogalmam sincs, melyik osztálytársamnak hány és milyen vendége volt.
2020. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Ebben bízom én is...
2020. okt. 13. 14:11
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Anyudnak és mamádnak kellene ezt higgadtan, észérvekkel alátámasztva elmondanod. Vagy akár a nagynénédnek is, ha legközelebb jön, megmondhatod, hogy rosszul esett a dolog.


De egyébként ez a tavalyi szalagavatőn történt? Tudtommal azok november környékén vannak.

2020. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!