Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy mondjam meg anyáméknak,...

Hogy mondjam meg anyáméknak, hogy nem tartok igényt bizonyos igénytelenül ronda és gonosz rokonokra? Semmilyen kapcsolatot nem akarok, nekem ők senkik.

Figyelt kérdés
Az egyik a nagynéném, aki hihetetlenül leégetett a szalagavatómon. Igénytelen, szakadt ruhába jött, mintha a függönyt csavarta volna maga köré és egy kitaposott sportcipő volt rajta (és nem, nem szegény nő, hatalmas házuk van, bőven fel tudott volna öltözni elegánsan, ha akar). "Ajándéknak" ehetetlen, égett kaját hozott, repült is a kukába, egy falatot nem lehet belőle megenni. Úgy érzem, szándékosan alázott meg az iskola előtt, amennyire lehet, kerültem is már az ünnepségen. Se őt, se a gyerekeit (egy kivétellel) nem szeretem, mindenkinél többre tartják magukat, erőltetik a politikai nézeteiket és bigottak is. A másik a nagybátyám, de ő legalább nem erőltet semmilyen kapcsolatot, kölcsönösen nem létezünk egymásnak, lassan tíz éve nem találkoztunk és ez így is marad. Szeretném, ha anyámék megértenék, hogy egy szándékosan igénytelen, gonosz és ronda rokonra én igényt nem tartok, engem többé nem éget le nyilvánosan.

2020. okt. 13. 12:32
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Igen, tavaly.


Sajnos nagynénémmel nem lehet, őt a legkevésbé érdeklik mások érzései, vagy ha érdekli is, akkor pont rosszindulatból vezérelten. Nagyim számára most vált egyértelművé, hogy milyen nő is a lánya, szegényt nagyon megviseli ez az egész lelkileg, mert tőle ilyen haszonleső, pénzsóvár mentalitást nem látott. Anyum az egyetlen, aki valamiért nem akarja belátni, hogy a nagynéném nagyon nem jó ember, aki mindenhol csak kavar.

2020. okt. 13. 14:25
 32/39 anonim ***** válasza:
87%

1.Ha jól értem már megmondtad. Ennél többet nem tehetsz.

2. Semmit sem tudsz tenni az ellen hogy anyukád beengedi. Nemsokára gondolom kirepülsz otthonról hiszen 18-19 legalább, akkor már nem leszel rákényszerítve hogy lásd őket.

2020. okt. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
93%
Ezek utàn, hogy ennyit mondogatjàk az örökséget én eléggé vigyàznék nehogy valamit csináljanak is.
2020. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
16%
#33 nehogy felbujtó legyél még a számod is balszerencsés kappa
2020. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 kovpet ***** válasza:
100%

Ha szakadtan ment olyan helyre, ahol illene nem szakadtnak lenni, akkor nem téged, hanem önmagát égette le...


Az örökségről meg az örökhagyó dönt, amíg él. Ha úgy döntött, ami más mint a normál, jogi szabályozás, akkor ezt mindenképp foglalja írásba, mert máshogy nem számít.

2020. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Most már tudod, hogy mit kell tenned.
2020. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Igen, és mindenki válaszát köszönöm, aki hasznosat írt!
2020. okt. 14. 10:14
 38/39 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is volt egy rokonom, aki igénytelen. csúnya sáros ruhàk-ban volt,és amit még el lehet képzelni. ahànyszor meg látott suli elött mindig jött oda hozzàm,aztán be telt a pohàr finoman el kűldtem a francba.
2021. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
en a helyedben amikor jonnek bezarkoznek a szobamba es nem mutatkoznek elottuk, gondolom kulcs van az ajtodon, zrkozz be es anyukaddal kozold hogy ez ezentul mindig igy lesz. ha olyan az ido akkor meg menj el hazulrol.
márc. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!