Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan reagálnátok arra, ha...

Hogyan reagálnátok arra, ha kiderülne, hogy a bátyátok barátnője, a barátotok exe?

Figyelt kérdés

A bátyámmal egyébként nagyon jó a kapcsolatom. A barátnőjével most találkoztam 3x. Igazából jófej csaj, aranyos, nagyon szép, személyesen nem mondhatok rá semmi rosszat. Kb 2 hónapja vannak együtt a bátyámmal.

Mi a barátommal lassan fél éve együtt vagyunk, minden okés köztünk, a családomat már ismeri, mindenkivel jól kijött eddig.

Anyukámnak ma volt a szülinapja, kerek szám. Megbeszéltük a bátyámmal, hogy meglepjük egy tortával. Természetesen áthívtam a barátomat, bátyám meg úgy gondolta, hogy remek időzítés lenne bemutatni anyunak ma az új barátnőjét.

Igazából szerintem nem reagáltuk annyira szarul erre a szitura a tesómmal, de volt egy elég cringe szitu. A csajszi nem ette meg a tortát, amit anyum vágott neki, csak épphogy belepiszkált (amivel nincs semmi gond). Amikor szedtem össze a tányérokat megkérdeztem, hogy nem-e ízlett neki, amire azt mondta, hogy nem nagyon. (Igazából elég csendes volt egész délután, pedig az előző alkalmakkor tökjól eldumálgattunk. Jó, persze ez nem feltétlen a párom miatt lehetett, lehet anyukánkkal való első találkozás miatt..(?)) Erre a párom, az asztal másik sarkából megszólalt, hogy azért nem evett belőle, mert allergiás rá. Mondom, jah ok, bocsi, nem tudtam... (anyunk kedvencét rendeltem, bátyám nem szólt az allergiáról)


A párommal már beszélgettünk az ex témáról, mesélt is már a csajról, de tökre nem nézném ki belőle, hogy annyira zakkant lenne, mint amennyire beállította.



2020. nov. 3. 22:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Olyanokat mesélt, hogy régen, még tizen évesen drog problémái voltak, elvileg abból keveredett ki, amikor összejöttek... a kapcsolatuk alatt volt, hogy rajta kapta a csajt, ahogy épp kilyukasztja az óvszert a fülbevalójával, de orrba-szájba csalták egymást “nyitott párkapcsolat” címen, ami állítólag a csajszi ötlete volt. Miután szakítottak állítólag tönkre vágta a barátom cuccait, volt hogy a kocsiját karcolta meg...


Egyébként a bátyám 26, a barátnője 23, az én barátom 24 éves, én meg 20 vagyok.

2020. nov. 3. 22:58
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
🤔🤨
2020. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Mi van? 🙄😐
2020. nov. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
A kérdéssel még nincs is gond, de a leírás egy katyvasz.
2020. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A bátyám barátnője (tehát a leendő sógornőm) és az én barátom régen egy párt alkottak, ami ma derült ki a családi találkozón és nem szép a közös múltjuk
2020. nov. 3. 23:10
 6/17 A kérdező kommentje:
Ahj, mit nem fogalmaztam meg szépen?
2020. nov. 3. 23:12
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát...majd igyekeznek nem nagyon találkozni.
2020. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
En nem ertem pontosan mi a probléma a csajjal most. De amugy fura szitu, bar ha mindenki úgy áll hpzza, mukodhet a felallas.
2020. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
De jo h a paromnak nincs occse se huga.
2020. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Hu :D nem semmi szituáció, a lány és a párod mikor és meddig voltak együtt??
2020. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!