Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnátok, ha kiderülne...

Hogy reagálnátok, ha kiderülne 15 éves lányotokról, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Nem történt semmi ilyen, csak láttam pár kisfilmet és lesokkolt eléggé. Ti mit tennétek? Mi lenne a reakciótok?

2017. júl. 4. 23:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
28%
Elgondolkodnék a saját nevelési módszereimen, de természetesen támogatnám, amennyiben a baba megszülése és felnevelése mellett dönt. Ha meg szeretné ölni, túl nagyot csalódnék benne.
2017. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
75%

Ez a helyzettől függ.

Főleg anyagi helyzettől.

Ha gazdag lennék akkor támogatnám anyagilag amennyire kell hogy be tudja fejezni az iskolát karriert tudjon építeni és ne legyen gondja a gyerek miatt.

Ha nem lennék gazdag akkor sajnos nem tudom anyagilag támogatni és akkor az a baba tönkreteheti az életét ezért hiába vagyok abortusz ellenes de a babának és neki is az lenne a legjobb ha elveteti vagy örökbe adja...

2017. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
72%
Csak az abortuszt tamogatnam. Ebben a korban meg nem erett az anyasagra (sem).
2017. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
8%
Kiröhögném :D
2017. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Döbbenet és csalódottság, ez a két szó ugrott be először.
2017. júl. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
44%
Megtépném Őt és a fiút is, ez lenne az első reakcióm.
2017. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
6os kicsit durva, de bennem is olyan érzelmek jönnének elő :D
2017. júl. 4. 23:38
 8/35 anonim ***** válasza:
33%

Késői abortusz... Tudod, mint a viccben:


- Drágám, nem lehetne mégis elvetetni a gyereket?

- De hát már 10 éves!

- Akkor legalább a hülye zongoráját?


szóval sztem megszabadulnék a 15 évestől...

2017. júl. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
78%

Miért jöttök azzal (első), hogy a szülő nevelési hibája ha a 15 éves leányzó nem tudja nem szétrakni a lábát?

Ismerek olyan szülőket akik jó szülők, megfelelő szexuális felvilágosítást is megadtak a gyerekeiknek, jól nevelik őket, mégis a 4 gyerekük közül csak 1 gyerek van aki hülyeséget hülyeségre alkot, és igen 15 évesen terhes lett.

Én ha ezt történne, az abortuszra beszélném rá, elmondva miért ez a legjobb megoldás. Nem tudom, hogy kényszeríthető az abortusz egy 15 évesnél, de ha nem, és ragaszkodik ahhoz, hogy ő szülni akar, akkor közölném vele, hogy ő az anyja, akkor gondoskodjon arról, hogy fel is tudja nevelni. Ne a nagyszülők nyakába szüljön a gyerek gyereket.

2017. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
59%

Előző, nem tuti a nevelés sem, de azért sokat számít és sokunk igenis elgondolkodna, mit rontott el.


Én enyhe sokkot kapnék, pedig nálam azt átkozottul nehéz elérni, de ezzel azért menne.

A körülményektől függően reagálnék ezt vagy azt, mindenesetre támogatnám a lányomat akkor is, ha idióta s nincs valami hiperspeckó ok, eltitkolt nemi erőszak vagy mit tudom én (bár akkor is arra gondolnék, valamit elrontottam, ha nem mondja el nekem - ha mondjuk kolis és jól viseli, megtörténhet, hogy nem veszem észre). A következő évben nem lenne őszinte a mosolyom felé, az biztos.

2017. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!