Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan reagálnátok arra, ha...

Hogyan reagálnátok arra, ha kiderülne, hogy a bátyátok barátnője, a barátotok exe?

Figyelt kérdés

A bátyámmal egyébként nagyon jó a kapcsolatom. A barátnőjével most találkoztam 3x. Igazából jófej csaj, aranyos, nagyon szép, személyesen nem mondhatok rá semmi rosszat. Kb 2 hónapja vannak együtt a bátyámmal.

Mi a barátommal lassan fél éve együtt vagyunk, minden okés köztünk, a családomat már ismeri, mindenkivel jól kijött eddig.

Anyukámnak ma volt a szülinapja, kerek szám. Megbeszéltük a bátyámmal, hogy meglepjük egy tortával. Természetesen áthívtam a barátomat, bátyám meg úgy gondolta, hogy remek időzítés lenne bemutatni anyunak ma az új barátnőjét.

Igazából szerintem nem reagáltuk annyira szarul erre a szitura a tesómmal, de volt egy elég cringe szitu. A csajszi nem ette meg a tortát, amit anyum vágott neki, csak épphogy belepiszkált (amivel nincs semmi gond). Amikor szedtem össze a tányérokat megkérdeztem, hogy nem-e ízlett neki, amire azt mondta, hogy nem nagyon. (Igazából elég csendes volt egész délután, pedig az előző alkalmakkor tökjól eldumálgattunk. Jó, persze ez nem feltétlen a párom miatt lehetett, lehet anyukánkkal való első találkozás miatt..(?)) Erre a párom, az asztal másik sarkából megszólalt, hogy azért nem evett belőle, mert allergiás rá. Mondom, jah ok, bocsi, nem tudtam... (anyunk kedvencét rendeltem, bátyám nem szólt az allergiáról)


A párommal már beszélgettünk az ex témáról, mesélt is már a csajról, de tökre nem nézném ki belőle, hogy annyira zakkant lenne, mint amennyire beállította.



2020. nov. 3. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Próbálj nyitott lenni, ha eddig aranyosnak gondoltad a csajt, akkor állj hozzá úgy. Ne a párod alapján ítéld meg, bár ez egy baromi fura szitu.

Esetleg négyszemközt mondd el ezeket a bátyádnak, hogy nem kavarni akarsz és kedveled a lányt, de tudjon róla. De csak akkor, ha tényleg jóban vagytok, hogy ne sértődjön meg.

2020. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Én röhögve ennyit mondanék:"kicsi a világ!"
2020. nov. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

Régebben mindenki egy hulye kamasz volt, nyílván nem ennyire de durvábban is.


Az emberek változnak, lehet ő is változott már azóta.

2020. nov. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonymousreview60 ***** válasza:
94%
1. Kicsi a világ. 2. Ne erőltesd a találkozókat négyőtökkel! 3. A kapcsolatuk gázos volt. Nem lesz ott visszakacsintgatás.
2020. nov. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap kapcsolatosdi után még nem a "leendő sógornőd". ennyi erővel az összes barátnője az. lehet ezt kultúráltan is kezelni, összejárni meg négyőtöknek nem kell, azt a keveset meg amíg közös családi ünneplés van nálatok néha, ki lehet bírni. Ám mint mondottam volt tartom, hogy két hónap alatt sosem derül ki, még együtt lakva sem, hogy mi lesz a jövőben, korai inni előre a medve bőrére, egyáltalán nem biztos, hogy tartós lesz, pláne ha még mindig annyira instabil lelkileg a lány, mint amennyire a barátod előadta, már ha feltételezzük, hogy nem kiszinezte és rosszindulatúan ferdítette az exével kapcsolatos dolgokat, ahogyan azt sokan utólag teszik. A lényeg, hogy egyelőre nincsen semmi tennivalód a dologgal, mint hogy normálisan hozzáállni, az ott egy két hónapos kezdő kapcsolat és te is még csak 20 éves vagy, könnyen előfordulhat, hogy a mostani kapcsolatod sem az utolsó, hogy azpon kellene előre aggódni, miképpen egyeztessétek a dolgokat össze. Egyikőtöké sem stabil még, sok víz lefolyik a Dunán hónapok, nopláne évek alatt...
2020. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%
en nagyon diszkreten elmeselnem ezt az ovszerkilyukasztos dolgot a batyadnak, mert ebbol meg lehet kesobb baja. ha nem akar hallani rola, vagy azt mondja ne szolj bele, akkor viszont ne hozd fel tobbet, mert ugy fog kijonni mintha te akarnak kiutalni a csajt.
2020. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
80%
Na Mizu? Egyutt vagytok meg?
2021. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!