Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadtam ki keresztanyá...

Jogosan akadtam ki keresztanyámékra ha így beszéltek az öcsémről?(18/L)

Figyelt kérdés

Tegnap egyedül voltam otthon az öcsémmel(kicsit több mint 3 éves) és kint voltunk a nappaliban. Nekem online órám volt, ő meg rajzolgatott. Azt tudni kell róla hogy imád rajzolgatni, és nagyon sokat szokott is. Van mindenféle színezője,rajzeszköze(zsírkréta, ceruza, filctoll stb) viszont az utóbbi időben arra van rákattanva hogy az én régi rúzsaimmal kontúrozgatja a vonalakat. Nem ilyen full drága rúzsok, hanem kb ilyen 5 éves, párszáz forintos Avonos rúzsok amiket évek óta nem használok. Azokat kiszortíroztam nemrég, ő meg elkérte őket és azóta azokra van rákattanva. De mondom hogy csak kontúrozgat vele, nem csinál mást. Szóval jött a keresztanyám meg a lánya "látogatóba" (mondjuk azt sem szeretem mikor ilyenkor jönnek, mert tudják jól hogy szinte folyamatosan óráim vannak, a testveremre is vigyázok, nem érek rá őket szórakoztatni) és mikor meglátta a keresztanyám hogy a tesóm a rúzsokkal színész teljesen felháborodott hogy hogy lehet egy kisfiú kezébe rúzst adni, meg anyáék ezt hogy engedhetik meg. Erre a lánya is rákezdett hogy ez mennyire nem jó a gyerek személyiségfejlődésének és ő ezt már csak tudja mert óvodapedagógusnak tanult(megjegyzem 1 évig, utána otthagyta mert rájött hogy mégsem kedveli annyira a gyerekeket) Végül oda jutottunk hogy én akarok kislányt nevelni az öcsémből, és még kimentem a nappaliból a konyhába hogy almát vágjak fel az öcsémnek, a keresztanyám fogta magát, összeszedte a rúzsokat egy zacskóba és kidobta a kukába az épp aktuális rajzzal együtt. Mondanom sem kell hogy az öcsém rögtön sírni kezdett, én meg nagyon kikeltem magamból és mondtam nekik hogy lehet a házból kifelé menni a picsába és ne is nagyon jöjjenek látogatni amíg csak én meg az öcsém vagyunk otthon.

Így visszagondolva kicsit rosszul érzem magam az eset miatt, mert lehet nagyon kikeltem magamból, de tényleg nagyon szarul esett mikor az öcsémmel így viselkedtek.


2020. dec. 4. 17:34
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan tetted.

A helyedben büszke lennék arra, hogy nem pofoztam fel őket...

2020. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
98%
Keresztanyád lánya menjen még vissza kissé tanulni okoskodás helyett. Egyébként is hogy jönnek ők ahhoz, hogy így bánjanak a kisöcséddel? Semmi joguk őt nevelni, én anyukátok helyében is piszokul kiakadnék. Intoleráns, arrogáns banda.
2020. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
97%
Jól tetted, igazad volt.
2020. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Igazad volt, semmi közük nincs hozzá.
2020. dec. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%

Hát, isteni szerencse, hogy a szipirtyóból nem lett óvónő.


Igazad volt, de a káromkodás neked sem áll jól.

Ettől függetlenül egyetértek veled.

2020. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnek mesélted ?
2020. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jogos volt a kiakadásod és jól tetted, hogy ilyen határozott voltál.

Remélem, hogy ez öcsédben nem hagy maradandó nyomot és lelkesen rajzolgat tovább. Szomorú hogy ilyen emberek vannak, akik bele merészelnek szólni undorító módon más életébe és basáskodnak.

2020. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
95%
Igazad volt, a rajzot nem kellett volna kidobni.
2020. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj, jól tetted, amit tettél.

Csak káromkodni nem kellett volna, egyébként teljesen iagazd vót.

2020. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
96%
Óvónő ismerősöm szakvéleménye a keresztanyád lányáról: "ez hülye".
2020. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!