Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan akadtam ki keresztanyá...

Jogosan akadtam ki keresztanyámékra ha így beszéltek az öcsémről?(18/L)

Figyelt kérdés

Tegnap egyedül voltam otthon az öcsémmel(kicsit több mint 3 éves) és kint voltunk a nappaliban. Nekem online órám volt, ő meg rajzolgatott. Azt tudni kell róla hogy imád rajzolgatni, és nagyon sokat szokott is. Van mindenféle színezője,rajzeszköze(zsírkréta, ceruza, filctoll stb) viszont az utóbbi időben arra van rákattanva hogy az én régi rúzsaimmal kontúrozgatja a vonalakat. Nem ilyen full drága rúzsok, hanem kb ilyen 5 éves, párszáz forintos Avonos rúzsok amiket évek óta nem használok. Azokat kiszortíroztam nemrég, ő meg elkérte őket és azóta azokra van rákattanva. De mondom hogy csak kontúrozgat vele, nem csinál mást. Szóval jött a keresztanyám meg a lánya "látogatóba" (mondjuk azt sem szeretem mikor ilyenkor jönnek, mert tudják jól hogy szinte folyamatosan óráim vannak, a testveremre is vigyázok, nem érek rá őket szórakoztatni) és mikor meglátta a keresztanyám hogy a tesóm a rúzsokkal színész teljesen felháborodott hogy hogy lehet egy kisfiú kezébe rúzst adni, meg anyáék ezt hogy engedhetik meg. Erre a lánya is rákezdett hogy ez mennyire nem jó a gyerek személyiségfejlődésének és ő ezt már csak tudja mert óvodapedagógusnak tanult(megjegyzem 1 évig, utána otthagyta mert rájött hogy mégsem kedveli annyira a gyerekeket) Végül oda jutottunk hogy én akarok kislányt nevelni az öcsémből, és még kimentem a nappaliból a konyhába hogy almát vágjak fel az öcsémnek, a keresztanyám fogta magát, összeszedte a rúzsokat egy zacskóba és kidobta a kukába az épp aktuális rajzzal együtt. Mondanom sem kell hogy az öcsém rögtön sírni kezdett, én meg nagyon kikeltem magamból és mondtam nekik hogy lehet a házból kifelé menni a picsába és ne is nagyon jöjjenek látogatni amíg csak én meg az öcsém vagyunk otthon.

Így visszagondolva kicsit rosszul érzem magam az eset miatt, mert lehet nagyon kikeltem magamból, de tényleg nagyon szarul esett mikor az öcsémmel így viselkedtek.


2020. dec. 4. 17:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok! Én kifizettettem volna a rúzsokat is!
2020. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
95%
Ez olyan mintha a gyereked szalonnát eszik, feljön egy rokonod, azt kidobja a kajáját mert hizlal....
2020. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem a kedves keresztanyukádnak és a majdnem óvodapedagógus lányának, hogy gyógypedagógusként sem látok semmi kivetnivalót abban, hogy egy kisfiú régi rúzzsal rajzol. Amúgy sokkal élénkebb és szebb színe van, mint sok zsírkrétának. :)
2020. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
99%

kivancsi lennek hogy milyen egyetemre jart a lany, ha kepes volt ekkora baromsagot kinyogni, hogy egy ruzs zavarja ossze a gyereket. meg jo hogy nem lesz az ilyenbol pedagogus.

a szuleid mit szoltak, hogy a keresztanyad a ti cuccaitokat kidobalja amig nincsenek otthon? erre azert kivancsi lennek

2020. dec. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
97%
Juj, nem tudom mit tennének ha látnák ismerősöm kisfiát aki tavaly a lábát lakkozta ki, máskor meg az anyukája sminkcuccával festette ki az arcát 😃 ha a lány annyira okos, akkor azt is tudhatná hogy ha ilyet csinál is, ez hozzátartozik a gyerekléthez, ismerkednek majd azzal amit anya és apa használ, felveszik a cipőinket, megnézik a szemfestéket stb. Ettől még nem lesz ferdehajlam.... Érdekli őket minden. Nagyon jól tetted azt amit tettél és nyugodtan állj ki az mellett mert joggal és okkal tetted. Nekik nincs joguk rendezkedni, magyarul mi az hogy fogja magát és kidobja? Én is azt tettem volna amit te.
2020. dec. 5. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen örülhetnél neki,hogy nem darálták le szegény gyereket.
2020. dec. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Huuu, elismerésem. Bár minden gyereknek ilyen testvére és bár minden szülőnek ilyen gyereke lenne.
2020. dec. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Jól tetted!
2020. dec. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!