Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A sógorom se normális, igaz?

A sógorom se normális, igaz?

Figyelt kérdés
A sógorom nem normális. 25 éves férfiről beszélünk aki azzal tölti mindennapjait, hogy biciklizik. Jár dolgozni is de ritkán. Alkalmi munkákból tengődik. Persze ez a magánélete nem is érdekel. Az a része viszont nemhogy érdekel hanem zavar is, hogy a lányomra gerjed. Én úgy veszem észre furcsán kerülgeti, érdekes hozzászólásai vannak a dolgokhoz. Csak hogy mondjak egy példát: A lányom egyszer a pórszívó csőt szétszedte, majd egy alkatrészét tette bele vissza, és megszólalt hogy: "De nem megy bele!" Erre elkezdi a sógorom: "Nekem is ezt fogod mondani?" .... Most aki érti érti... Amikor én ezt meghallottam kikerekedett a szemem,hogy MIVAN?? De nem mutattam ki, mennyire ideges lettem...azért egy felnőtt férfi ne akarjon már semmit az én tini lányomtól!!! Persze röhögött hogy ő ezt poénnak szánta de nekem ez nagyon nem poénos. Olyanra is volt példa hogy elkezdte csikizni. Mindenki szeme láttára hát van bőr a képén mondhatom...De most mondjátok meg mit lehet tenni egy ilyen ótvar emberrel?
2021. jan. 9. 19:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Szólni a férjednek hogy állítsa le a testvérét , ha ez sem sikerül akkor vedd te kézbe a dolgokat és szépen magyarázd el neki ,hogy ez a viselkedés egyáltalán nem poénos.

Én a helyedben akkor abban a helyzetben megmondtam volna neki a magamét és szépen haza küldtem volna .

2021. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha nő vagy, pofozd fel...ha férfi hmmm akkor is felpofozhatod vagy fenyegesd feljelentéssel!

Én egy ilyen alakot a házamba nem engednék be, hiába rokon!!

2021. jan. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%

Egy nagyon fontos kérdés nem világos számomra.


Hogy lehet az, hogy a sógorod látja a lányodat porszívózás közben? Főleg, hogy a lányod már olyan korú, aki megtetszik egy 25 évesnek.


A) Ti a sógorod szüleinek a lakásában éltek? Akkor miért nem költöztök el?


B) Ti nem a sógorod szüleinek a lakásában éltek? Akkor hogy kerül a lakásba a sógor? Miért engeditek be?

2021. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%

ööö... nem normális, mert biciklizik?


LOL

2021. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%

"Nekem is ezt fogod mondani?"

😂😂😂😂😂😂Hatalmas a pali

2021. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%

Rákérdezek:cigányok?

:)

2021. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
hogy kerül a csizma az asztalra?? Izé.... a hülye sógorod a ti lakásotokba...???
2021. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
34%
Vagy eleve ti laktok a sógornál?!
2021. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
50%

"egy felnőtt férfi ne akarjon már semmit az én tini lányomtól"


Amikor fiatal csaj voltál téged is minden szemben jövő meg akart répázni, csak már nem emléxel rá, mert régen volt.

Lesznek itt még bajok...

2021. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
Hány éves a lányod
2021. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!