Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se normális ha...

Szerintetek se normális ha még mindig szeretem a volt sógorom?

Figyelt kérdés
Tesómnak volt egy barátja és nagyon megszerettük egymást... volt hogy itt lakott és annyira szerettem mintha a testvérem lenne. Tesóm otthagyta õt de a mai napig sokat beszélünk eljárunk bulizni, ottalszok náluk stb stb. És mindenki a családomból haragszik rám emiatt nem értik meg hogy attól hogy tesóm már nem szereti én ugyan úgy bírom. Azt is megígérte ha gyereke születik engem kér meg hogy legyek a keresztapa hogy legyen mégis valami kapcsoltaunk meg neki testvére sincs. Szerintetek se normális a dolog? Ti el tudnátok felejteni 4 évet csak úgy?
2013. jan. 25. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj,igazad van,ők váltak el nem ti:))Nem értem miért haragszanak rád.
2013. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bátyám a legjobb barátnőmmel járt 2 évig, majd szakítottak. Megbeszéltem mindkettővel normálisan, hogy én teljesen független vagyok attól ami közöttük történt.

Három gyerekünk van a férjemmel, a kicsinek a barátnőmék a keresztszülei (elfogytak a testvérek).

Soha semmilyen problémát nem okozott, volt már arra is példa hogy nálunk összefutottak, beszélgettek. Egyik sem csinál belőle problémát, sem a házastársaik.

2013. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi gond. Az első komoly barátom meg a bátyám azóta is tartják a kapcsolatot. Előtte is jóban voltak. Azért mert én haragszom a srácra tesómnak nem kell. Akkor ő is elmondta a véleményét a szakításról, de nincs harag köztük. Találkoznak, beszélnek, buliznak.
2013. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tesómat se zavarja csak a család többi tagja nem nèzi jó szemmel
2013. jan. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!