Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Léteznek olyan családok, ahol...

Léteznek olyan családok, ahol nincsenek kiterjedt ötye-klubok? Tehát ahol a kiscsalád nagycsalád mozaikcsalád gyerekek exei és leendői mind az összes középkorú és idős nőtagja folyamatosan tud mindent egymásról.

Figyelt kérdés

#család #Coellho
2021. jan. 26. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek. Pl. nekem szinte nincs is családom, akik voltak meghaltak, a néhány még élő távoli rokonnal pedig nincs szoros kapcsolat. Így nem sok mindent tudunk egymásról. Ez sem jó...
2021. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van családom, de nem tud mindenki mindent mindenkiről. Még a szűkebb körben sem. És semmi köze a nemhez, nemcsak a nők tudják azt, amit tudni lehet.
2021. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ötye klubok azért egy kicsit el tudnak fajulni. Félelmetesek.
2021. jan. 26. 18:29
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ezt a kérdést csak azért tetted fel, hogy használhasd az általad szellemesnek vélt ötye-klub kifejezést?


Ez amúgy mit jelent?

2021. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

#4 ugyanez jutott eszembe nekem is.



amúgy öreg tyúkok egyesülete.


de rendkívül primitív és modoros.

2021. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Öreg Tyúkok Egyesületét jelenti.


Nálunk nincs ilyen, mert távol él tőlünk mindenki. (200k távolságra van a legközelebbi rokon) Nem beszélgetünk egymással napi szinten, hanem pár havonta telefonon. Viszont az összes rokon két egymás melletti faluban él, így Ő náluk biztos fent áll ez a helyzet. Hála Istennek, mi megúszuk ezt, pár évvel ezelőtt a diplomaosztomnál voltak itt, de katasztrófa volt sok nő pletykálkodása a másikról, Jani bácsiról (Nem tudom mai napig, hogy kicsoda Ő...)stb, pedig én is nő vagyok.

2021. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Vannak. Pl. saját jogon, mert nem olyan primitívek a családtagok.

2. Vannak. Az ötye-megfigyeltek kapcsán: nem olyan primitívek, hogy érdemes lenne őket kibeszélni.


3. Nálatok laknak-e ötye-klubosok?

2021. jan. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszelek senkivel privat temakrol.

Nagyanyammal beszelek, meg szuleimmel havi 2x, hiaba vannak mas rokonaim is, nem tartjuk a kapcsolatot. Parom tavolabbi rokonaitol kb 1500 km-re elunk, azt a par rokonat aki itt lakik kb 2-3 hetente latogatjuk meg, szinten semmi nagyon privatrol nem beszelunk, csak csevegunk. Ha pletykazni tamadna kedvuk, akkor se lenne senki nagyon akinek elmondjak. Vagy ha igen, az ugyse jut vissza hozzan, meg amugyis lexarnank, a faxsagoktol mi elhatarolodunk.

2021. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, közvetlen közelről tudom megfigyelni egy ilyen idős és középkorú nők a facebookon klub ténykedését, akiket személyesen is ismerek egy rokonom által sajnos. Mit ne mondjak Kis Grófo és Coellho vegyes stílusban nyomatják. Sose adják fel a valamit, mindig kitartanak a valamiben, és mindig elszántak. Hogy mi az a valami, az sosem derül ki, csak az hogy milyen sokan együtt imádják magukat, és hogy kb olyan félelmetesek mint egy kisebbségi família.
2021. jan. 26. 19:53
 10/10 Metionin ***** válasza:
100%

Nálunk sincs. A meglévő nagyszüleimmel nem tartom a kapcsolatot, a szüleimmel is évi 3-4 találkozás van. A többi rokont, mint apám tesói vagy az unokatestvéreim, alig ismerem és nem is érdekelnek. Senki nem tud semmit a többiről, legutóbb apám 1 hónap késéssel tudta meg az egyik testvérétől, hogy egy másik testvére meghalt.

Amúgy ilyet ami írsz anyám munkahelyén dögivel találni, van pár asszony aki az egész kisvárosról (kb. 5 ezer fő) tudja hogy ki kinek a kije, kivel él, kitől van gyereke, kivel csalja a párját, ki válik, ki szült. Félelmetes.

2021. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!