Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok “mozaikcsaládos”...

Nem akarok “mozaikcsaládos” lenni, szakítsak?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve élünk együtt, előhozta hogy szeretne esküvőt meg gyereket, mert úgy érzi velem akarja leélni az életét. A probléma hogy neki már van egy kislánya aki miatt folyamatos vitáink vannak, főleg a gyerek anyja miatt és én nem vagyok biztos benne hogy ilyen családot akarok magamnak és a gyerekemnek. A párommal imádjuk egymást és tudom hogy belerokkanna ha elhagynám, de úgy érzem ebbe így én rokkanok bele. Normális családot akarok, féltesók és exek nélkül
2020. febr. 25. 19:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó mondatoddal megválaszoltad a kérdésed
2020. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
90%

Igazán nem sok értelme van tovább hitegetni a párodat, ennek a kapcsolatnak semmi jövöje.


De ha szakítasz is vele, ettöl nem lesz kisebb esélyed arra, hogy egyszer csak mozaikcsaládban találod magad - ugyanis nem igazán van olyan ember, akinek nincs exe, és te is lehetsz idövel ex gyerekkel!

2020. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
96%

"Normális családot akarok, féltesók és exek nélkül."

"Nem akarok “mozaikcsaládos” lenni."

"A probléma hogy neki már van egy kislánya aki miatt folyamatos vitáink vannak, főleg a gyerek anyja miatt."

"Szakítsak?"

---Igen.


Miért jöttél egyáltalán össze gyerekes pasival?

2020. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
98%
Igen.
2020. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem biztos, hogy nála jobb társat találsz, de ha nem így akarsz élni, akkor szakíts, kár vesztegetnetek egymás idejét.
2020. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem szakíts. És nem azért, mert van exe este gyereke, hanem mert nem szereted. Max. bebeszéled magadnak. Ha valaki szereti a másikat, ezzel nem foglalkozik... Egyenként meg ha nem tudja elválasztani az exét, a gyereket és téged, és emiatt még vitáztok is, rég megette a fene az egészet.
2020. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 L.. István ***** válasza:
73%
Mégos mit vársz tőle? Tagadja meg a lányát, ne is tartsa vele a kapcsolatot? A gyerekhez meg hozzátartozik az anyja.
2020. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
98%
Szakíts! Neked egy gyerektelen pasi kell, neki mindig lesz gyereke.
2020. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
35%

Szakíts.

A gyerekes pasinak mindig a más nőtől származó gyerek lesz az első.

Gyerektelen nőként minden esélyed meg van arra hogy találj egy normális gyermektelen férfit.

Én nem fogadnám el más idegen kölykét

2020. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim válasza:
77%

Két éve nem tudtad, hogy te elvből nem vagy hajlandó gyerekes pasinak szülni?

Miért kell folyamatosan vitázni egy kislány miatt?

Ha valóban imádnád a párod, fel sem merülne, hogy elhagyd, csak mert nem lesz zökkenőmentes a közös életed vele.

Ha van féltesó, akkor a család már nem is normális?

2020. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!