Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennètek ilyen helyzetben?...

Mit tennètek ilyen helyzetben?Meggyanúsított lopàssal a pàrom unokahuga.

Figyelt kérdés
Màsfèl èvvel ezelőtt vendègsègbe voltunk a pàrom unokahuga csalàdjànàl.Nagy csalàdi összejövetel volt.Utàna fura mód elèrhetetlenek lettek.Nem vàlaszoltak a szülinapi köszöntèsre sem.Aztàn megtört a csend.Komor hangon hívtàk a pàromat,ès azt mondtàk,hogy màsfèl ève vívódnak,hogy felhívjanak-e minket.Szerintük amikor ott voltunk vendègsègbe elloptuk a dugi pènzüket.Jobban inkàbb ràm gyanakodnak,de inkàbb biztosak benne,hogy èn loptam meg őket.Nagyon ledöbbentem,hogy ilyet feltèteleznek rólam-rólunk.Azt tudni kell,hogy ők a kisfiunk keresztszülei.Èn nagyon szerettem őket,ès mèlysègesen fàj,hogy ennyire nem bíznak bennem-bennünk.Mivel màsfèl èvig hallgattak róla,mèg nyomozni sem lehet,hogy ki lopta el azt a pènzt.Mondtam nekik,hogy akkor rögtön kellett volna hívni a rendőrséget,hogy vegyenek újjlenyomatot.Most így utólag màr veszett fejsze.Megy a vàdaskodàs,ès tönkre megy a csalàdi kapcsolat.Mit lehet ilyenkor tenni?Nincs semmi esèlyem,hogy bizonyítsam,hogy nem èn voltam?A gyerekeink együtt jàtszottak,a kislànyom ,ès a kisfiam azóta is zokog,mert többet nem mehetünk oda hozzàjuk.Rettentő igazsàgtalan az èlet!Egy mocskos tolvaj miatt hullik szèjjel a csalàdunk.

#Meggyanusítàs
2021. márc. 9. 18:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

7es vagyok.

Egy gyerek ha pénzt lop, azt el is költi, nem tartja meg.

Nem láttál az után az este után a gyerekeknél valami új holmit?

Új telefon, játék, cipő, új akármi amit nem ti vettetek neki?

2021. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%

Ez azért érdekes szituáció, mert amikor valaki ki írja a család oldaláról (Nyilván úgy, hogy csak te lehettél, hiszen elég biztosak voltak benne Ja megszakították a kapcsolatot) akkor mindenki azt javasolta volna, hogy szakítsák meg a kapcsolatot, többet ne hagyjanak egyedül, tegyenek ki csali pénzt stb.

Nem mindegy soha kinek a verzióját halljuk.

2021. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
7-es mivel màsfèl ève most jelentkeztek,így semmit nem tudtunk róluk.A gyerekükről sem.
2021. márc. 9. 19:22
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ki az a hülye, aki a vendégszobában hagyja a dugipénzt? És miért?
2021. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem az fájna, hogy a kapcsolat tönkre ment, hanem az, hogy egyáltalán 13 éves ismeretség után ilyent még feltételezni mernek rólam. Ha csak egy új hódítás lettél volna, még talán, talán gondolnám, mert nem ismerlek, de azért ennyi év után?

Amúgy meg az is lehetséges, hogy mivel tudták hogy abban a szobában fogtok aludni, ahol a pénz is volt, ezért elrakták máshova, csak elfelejtették. Mamám is így találta meg az 50000 forintját, mikor új szekrénysort kapott, és ki kellett pakolni a régiből.

2021. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hulyeseg kerdezo..

Elvileg tok joba voltatok, akkor minimum megkerdezhettek volna hogy nem lattatok e, talan ez a legkevesbe bunko.. Nem egybol mondani hogy biztos ti voltatok.. Elvileg evek ota ismernek... Kizart hogy epeszu ember 1,5 evig kussol, szoba se hozza hogy ja amugy eltumt egy nagyosszegu penz.

Bar az meg a masik hogy egyreszt vendégszobaba penzt tartanak (xD) masreszt ti akkor utaztatok oda.. Megis honnan a viharbol tudtatok volna hol van?

2021. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

En is melysegesen meg lennek sertve, hogy ilyet gondolnak rolam. Biztosan valamelyikuk elkoltotte a penzt, esetleg az o gyerekeik az is lehet.


Sajnalom, de tenyleg nem erdemes miattuk mar szomorkodnod. Marcsak azert is furcsa, hogy rad akarjak kenni, mert biztosan tisztaban vannak az anyagi helyzetetekkel es tudhatnak, hogy nincs a penzre szuksegetek.

2021. márc. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%
Én a helyedben összehívnám azokat akik akkor ott voltak, és megpróbálnám megbeszélni. Ha végképp nem menne, akkor esetleg ha nem olyan hű de nagy az ellopott összeg, mindenki aki ott volt dobna bele 🤷‍♀️
2021. márc. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A pàrom nagyon felbőszült.A törtèntek óta aludni se nagyon tud.Azt mondta ,hogy el fogunk menni hazugsàgvizsgàlatra,ès akkor majd kiderül ki hazudik.De az unokahuga is oda fog ülni a poligraf vizsgàlat alà,mert lehet ő talàlta ki az egèszet,hogy mentse a hàzassàgàt.Azt gondoljuk,hogy lehet ő költötte el a pènzt,ès hogy fèlt a fèrjètől ezt talàlta ki.
2021. márc. 10. 08:32
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, azért nem másfél éve "szóltak", hogy eltűnt a pénz, mert valójában közben költötte el az egyik fél (lehet, pont az unokahúg). Most került valószínűleg terítékre, hogy hiszen van még az a félretett pénz is, szükségük lenne rá. És amelyikük elköltötte sutyiban, (vagy félretette magának sutyiban), az most kezdte el nagy bőszen "keresni".
2021. márc. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!