Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennètek ilyen helyzetben?...

Mit tennètek ilyen helyzetben?Meggyanúsított lopàssal a pàrom unokahuga.

Figyelt kérdés
Màsfèl èvvel ezelőtt vendègsègbe voltunk a pàrom unokahuga csalàdjànàl.Nagy csalàdi összejövetel volt.Utàna fura mód elèrhetetlenek lettek.Nem vàlaszoltak a szülinapi köszöntèsre sem.Aztàn megtört a csend.Komor hangon hívtàk a pàromat,ès azt mondtàk,hogy màsfèl ève vívódnak,hogy felhívjanak-e minket.Szerintük amikor ott voltunk vendègsègbe elloptuk a dugi pènzüket.Jobban inkàbb ràm gyanakodnak,de inkàbb biztosak benne,hogy èn loptam meg őket.Nagyon ledöbbentem,hogy ilyet feltèteleznek rólam-rólunk.Azt tudni kell,hogy ők a kisfiunk keresztszülei.Èn nagyon szerettem őket,ès mèlysègesen fàj,hogy ennyire nem bíznak bennem-bennünk.Mivel màsfèl èvig hallgattak róla,mèg nyomozni sem lehet,hogy ki lopta el azt a pènzt.Mondtam nekik,hogy akkor rögtön kellett volna hívni a rendőrséget,hogy vegyenek újjlenyomatot.Most így utólag màr veszett fejsze.Megy a vàdaskodàs,ès tönkre megy a csalàdi kapcsolat.Mit lehet ilyenkor tenni?Nincs semmi esèlyem,hogy bizonyítsam,hogy nem èn voltam?A gyerekeink együtt jàtszottak,a kislànyom ,ès a kisfiam azóta is zokog,mert többet nem mehetünk oda hozzàjuk.Rettentő igazsàgtalan az èlet!Egy mocskos tolvaj miatt hullik szèjjel a csalàdunk.

#Meggyanusítàs
2021. márc. 9. 18:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha van hazugságvizsgálatra kettőtöknek kidobni való 150 ezre szivetek joga( + fizettek további 75-t az unokahúgnak ha hajlandó menni), menjetek csak, én mondjuk inkább elutaznék a pénzből egy hosszúhétvégére több megnyugvást hozna. Az unokahúg meg miért ülne oda a vizsgálathoz? Főleg ha ő volt? Hülye lenne. Eddig beszélni sem akart veletek most meg önként elmenne nem? Mire mennél az eredménnyel? Az unokahúgot gondolom nem érdekli az eredmény úgysem ti meg már most is tudjatok az igazat.
2021. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!