Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés
Apum és anyum elváltak még kis gyerek voltam. Apum megnősült onnan nincs neki másik gyerek. Egyke vagyok. Apum testvére is elvált ő is megnősült. A problémám az ha megyek oda nem tetszik se a mostoha anyámnak se nagy bátyám feleségének (pedig a nagy batyjam felesege anyumnak elso unoka testvere) el hordanak minden nagy embernek meg bunkoznak pedig en próbáltam mindig közelíteni feléjük. És az apai mamát aki az ő anyósuk azt is elhordjak mindennek meg átkozodnak már hallotam róla többen mondták nekem.
2021. márc. 21. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már volt!! Ne menj oda.(még mindig) vagy mi is itt a kérdés tulajdonképpen??
2021. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne menj oda!

Próbálj meg apáddal és a nagybátyáddal az asszonyok nélkül, külön találkozni egy kis beszélgetésre, hogy ne szakadjon meg a kapcsolat!

2021. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda! Egyszerű.
2021. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 3as veled egyet értek! Igazad van
2021. márc. 21. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, agyalágyult, 1. vagyok és én is azt mondam, hogy ne menj oda.A 2. szintén ezt mondta. Mellesleg ne hazudj, volt ez a kérdés" Mi ez a szólás? " címmel már feltetted, ugyanugy volt benne a nagyemberezés (erre vonatkozott a kérdésed, hogy mit jelenthet ez. Semmi jót neked.)Csak ott még egyedül a mostohaanyád mondta neked.Meg az is benne volt, hogy egyke vagy, és hogy a mamád átkozza a családtagokat. Ugyhogy ne hazudj.
2021. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!