Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez nálatok hogy van? gyerek-sz...

Ez nálatok hogy van? gyerek-szülő-nagyszülő viszony

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha nagyon jó a gyerek-szülő viszony, akkor az unokák nincsenek olyan jóban a negyszülőkkel. Ha viszont jó az unoka-nagyszülő kapcsolat, akkor a szülő és gyereke között nem az igazi a kapcsolat.Nálatok hogy van ez?

2021. márc. 22. 19:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind a szüleimmel, mind a nagyszüleimmel jó kapcsolatom volt/van.

Kiskoromban rengeteget voltam mindkét mamámnál, közel is laktunk egymáshoz.

A szüleimmel is szintén jó kapcsolatot ápoltunk, bár bevallom volt amikor áthívtam a mamát, mert féltem a szüleim lecseszésétől. :D

2021. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, amikor a gyerek már nagykamasz és éppen lázad kiválóan lehet a nagyszülőkkel összefogva kritizálni a szüleit, ez létező jelenség. Később aztán rájön, hogy nem teljesen úgy van az.
2021. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ostobaság!

Szerettem a szüleimet és a nagyszüleimet is. És szüleim is szerették a szüleiket.

Ahol összetartó, jó családi légkör van, ott ismeretlen ez a probléma.

2021. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
lehet, hogy nálatok másképp van, nálunk meg nem. Én pl. nem mondom a te verziódra, hogy ostobaság.Bár lehet, ez talán intelligencia kérdése.
2021. márc. 23. 12:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs túl szoros kapcsolatom a nagyszüleimmel, nagypapámnak agyvérzése volt, szellemileg egy kisgyerek szintjén rekedt, kb így is kezeljük. Nagymamám teljesen ép még, de idős, 85 éves, azon kívül, hogy veszek neki dolgokat a boltban, és elmeséli, hogy mije fáj, nem nagyon szoktunk beszélni. Egyébként minden jót kíván nekünk mindig, abszolút támogató, csak nem beszélgetünk. Anyukámmal tök jól el tudok beszélgetni, apámmal meg semmilyen kapcsolatom nincs, az ottani teljes rokonsággal se. Szóval ez kicsit megint egyedi, bár valamennyire illik a mintádba.
2021. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!