Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Legközelebbi családtagoknak...

Legközelebbi családtagoknak sosem jut eszükbe némi kedves gesztus. Hogyan céloznál rá h jól esne másfajta törődés?

Figyelt kérdés

Hetente találkozunk velük, mivel egy városban lakunk. (Kis város)


Sose jut eszükbe hogy mondjuk egy nagybevásárlás során kedvességből hozzana nekünk (2 főre) egy sütit mondjuk.

Kb minden hétvégén jönnek-mennek, sosem kérdik meg, hogy elvinnének e?

Keresztszüleimről van szó.

Egyébként jó a kapcsolatunk, valahogy mégis úgy érzem hogy természetesnek veszik hogy mi vagyunk nekik és a bárátokka többet kedveskednek.


2021. ápr. 1. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Te szoktál nekik vinni?
2021. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te mit viszel nekik minden héten? Hányszor fuvarozod őket?
2021. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt nem szoktam célozgatni, hanem ha valami bajom van valakivel, azt elmondom neki. Szerintem így kell kommunikálni, nem pedig rébuszokban beszélni és aztán puffogni, hogy a másik fél nem értette meg, mire gondoltál.

Másrészt nekem nem az jelenti a törődést, hogy ajándékokat meg kaját hoznak nekem, vagy fuvaroznak ide-oda.

2021. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna ilyesmit elvárni.
2021. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Aztá, de agressziv bunko vagy. Hat nem csodalkozom, hogy ilyen stílusú embernek nem probalnak meg kedvesedni. Szerinted honnan lehetne tudni, hogy te mit teszel és mit nem?
2021. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Na, nem lep meg, hogy nem akarnak tőled semmit.
2021. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Van. Rajtad kívül mindenki más.
2021. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak most téved ide: azért a kérdező hozzászólásait törölgetik...
2021. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár,hogy ilyen stilussal reagáltál a válaszolóknak.Biztosan jól esne neked néha,ha meglepetésként kapnál egy kis sütit.Lehet, hogy eszükbe sem jut, ha te is szoktál nekik vinni, dehát nem kell mindig várnod,hogy más is adjon,ha te adsz örülj neki, hogy adhatsz.
2021. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meawhincester, ne írj üzenetet pls, nem kértem.
2021. ápr. 1. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!