Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Felek hogy mi lesz ha meghal...

Felek hogy mi lesz ha meghal a családom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyukám autoimmum beteg 50 éves lesz. Öcsém rendőr, alig van itthon. És annyira felek, hogy meghalnak, vagy hogy akkor mi lesz velem? Vagy pl most vagyok 24 éves, és hogy mi lesz velem ha idős leszek ilyen 70 körüli, hogy mi lesz ha meghalok? Nagyon felek ezektől és mindennap sirok miattuk. Nem akarom elveszíteni őket, sem meghalni, de tudom ez az elet rendje. Anya most jött ki a covidbol, és egyre több ember hal bele. Anyaval beszéltem már erről, és azt mondta őt nem olyan könnyű am elvinni, úgyhogy nyugodjak meg, jó sokáig velem lesz. De nem tudok megnyugodni
2021. ápr. 21. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Istenem.... Úgy át tudom érezni a helyzetedet... Habár az én szüleim egészségesek, mégis sokszor belegondolok, hogy mi lesz ha elveszítem őket? Tudom, hogy még sokáig itt lesznek velem, de akkor is. Ahányszor valaki a családomból úton van és meghallom egy mentőt összeszorul a gyomrom. Kicsi koromban még pánikrohamom is volt emiatt. Anyummal nagyon közel állunk egymáshoz, de így, még felnőtt fejjel is, jobban féltem őt mint magamat. Ha bármi történne vele nagy valószínűséggel belehalnák a fájdalomba. Már nem egy S nem kettő példa volt ilyenre.
2021. ápr. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Semmi nem lesz. Szomorú leszel pár évig, aztán ez enyhül és örülsz az örökségnek. Majd rájössz, hogy nem tudsz szomorúan vissza gondolni ezekre, mert csak a jó emlékek maradtak meg, hálás leszel feléjük.
2021. ápr. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Pszichológus. Komolyan. Túlgondolod az életet.

Amúgy nem olyan egyszerű a covidba belehalni.

2021. ápr. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Apukád?

Tok jo, hogy anyukad ilyen betegseggel is legyőzte.

Amugy en is felek ettol, magam nem erdekel, semmim nincs, de beleroppanok...par eve meghalt anyukam testvere, ott elkapott az, hogy tartsam anyaban es a gyerekében a lelket...de ha csaladombol hal meg valaki, nem tudom ezt..mar s gondolattól is kivagyok, es sírok ugy, mintha megtörtént volna

2021. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Apukám már 7 éve meghalt
2021. ápr. 21. 10:00
 6/7 anonim ***** válasza:
és ez azóta van? vagy előtte is?
2021. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előtte is volt, de mostaban gondolok erre tobbet
2021. ápr. 21. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!